روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سقوط سهام آسیایی از بالاترین ارزش یک ماهه اخیر از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سقوط سهام آسیایی از بالاترین ارزش یک ماهه اخیر

اکوفارس: روز جمعه، درحالی که فدرال‌رزرو خود را برای افزایش مجدد نرخ بهره در ماه آینده آماده می‌کند سهام آسیایی از بالاترین سطح یک ماهه خود بازگشت.

به گزارش اکوفارس به نقل از رویترز، روز جمعه، درحالی کف فدرال رزرو خود را برای افزایش مجدد نرخ بهره در ماه آینده آماده می کند سهام آسیایی از بالاترین سطح یک ماهه خود بازگشت و سودهایی را که در ابتدای این هفته، با انرژی گرفتن از انتخابات میان دوره ای آمریکا، به دست آمده بود را از دست داد.طبق داده های تاجران اروپایی، سهام این قاره هم نتایج بازارهای آسیایی را دنبال می کنند و در ابتدای معاملات افت کرده اند. فوتسی انگلیس ۰.۴۵ درصد، داکس آلمان ۰.۳ درصد و کاک فرانسه ۰.۱۵ درصد افت کردند.گسترده ترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه ام اس سی آی در خارج از ژاپن ۱.۳ درصد سقوط کرد و به این ترتیب این هفته خود را با ضرری بالاتر از ۱ درصد به پایان رساند. این شاخص روز پنج شنبه به بالاترین سطح خود از ۸ اکتبر تا کنون رسیده بود.سهام شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ با سقوط سنگین ۲.۴ درصدی مواجه شد و کامپوزیت شانگهای ۱.۲ درصد پایین آمد.سهام استرالیایی ۰.۱ درصد و سهام کره جنوبی ۰.۰۵ درصد افت کردند، اما سهام نیکی ژاپن ۱.۰۵ درصد سقوط کرد.اما در بازار ارز، با افزایش سود اوراق خزانه داری آمریکا و تمایل فدرال رزرو برای بالا بردن مجدد نرخ بهره در ماه آتی، دلار در معاملات دیشب در برابر همتایان خود رشد کرد و امروز هم در سطح قدرتمندی باقی ماند.شاخص دلار در برابر ارزهای مهم جهان ۰.۷۵ درصد رشد کرد و به نرخ ۹۶.۷۶۴ واحد رسید.در برابر ین هم دلار نرخ برابری خود را تقویت کرد و در معاملات دیشب به نرخ ۵ هفته ای ۱۱۴.۰۹ رسید و امروز در نرخ ۱۱۳.۹۲۵ ین تثبیت شد.

مطلب با عنوان سقوط سهام آسیایی از بالاترین ارزش یک ماهه اخیر از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سقوط سهام آسیایی از بالاترین ارزش یک ماهه اخیر از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون