روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان داعش مسؤولیت حمله در ملبورن را به عهده گرفت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

داعش مسؤولیت حمله در ملبورن را به عهده گرفت

اکوفارس: در مرکز شهر ملبورن استرالیا، یک مرد مسلح به چاقو به ماموران پلیس حمله کرده و یک نفر را کشته است. پلیس اعلام کرده این اقدام را تروریستی در نظر می‌گیرد. تازه‌ترین خبرها نیز حاکی از این هستند که گروه داعش مسؤولیت این حمله را برعهده گرفته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک گراهام اشتون، رئیس پلیس ویکتوریا درباره این حمله که صبح امروز (جمعه) روی داد گفت که پلیس استرالیا این اقدام را به عنوان یک رویداد تروریستی در نظر می گیرد.پلیس ملبورن گفته است که فرد مهاجم که سومالیایی بوده سوار بر خودرویی بوده که حامل کپسول های گاز بوده و آنها آتش گرفته اند.در حمله این فرد که اسمی از او برده نشده دو نفر دیگر نیز زخمی شده اند و خود مهاجم نیز در اثر تیراندازی ماموران پلیس زخمی شده است. بعدا اعلام شد فرد مهاجم در بیمارستان جان باخته است.تصاویر منتشر شده از این واقعه در شبکه های اجتماعی فرد مهاجم را نشان می دهد که به سوی دو مامور پلیس در مرکز شهر ملبورن حمله می کند و سپس هدف اصابت گلوله پلیس قرار می گیرد.پلیس محلی گفته است که گلوله به سینه فرد مهاجم اصابت کرده است.ماموران پلیس در ابتدا در واکنش به گزارش آتش گرفتن یک دستگاه خودرو و به منطقه اعزام شده بودند.خودروی آتش گرفته فرد مهاجمخیابانی که این حمله در آن صورت گرفت همان محلی است که در ژانویه سال ۲۰۱۷ راننده یک خودرو با سرعت به داخل پیاده رو راند، شش نفر را کشت و ۳۰ نفر را زخمی کرد.

مطلب با عنوان داعش مسؤولیت حمله در ملبورن را به عهده گرفت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان داعش مسؤولیت حمله در ملبورن را به عهده گرفت از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون