روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترامپ اعطای پناهندگی آمریکا را محدودتر کرد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترامپ اعطای پناهندگی آمریکا را محدودتر کرد

اکوفارس: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با امضای دستور جدیدی، اعطای پناهندگی به گروه های خاصی از مهاجران را غیرممکن کرد.

به گزارش اکوفارس به نقل از د هیل، ترامپ روز جمعه در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد بیانیه جدیدی را به امضا رسانده است که طبق آن اعطای پناهندگی به گروه های بیشتری از پناهجویان محدود خواهد شد.وی که پیش از ترک کاخ سفید به مقصد پاریس سخن می گفت اعلام کرد: «ما می خواهیم مردم به داخل کشورمان بیایند، ولی باید به طور قانونی وارد کشور شوند.»کاخ سفید هنوز متن بیانیه را منتشر نکرده و مشخص نیست دقیقا چه گروه هایی از پناهجویان از دریافت پناهندگی ایالات متحده محروم خواهند شد.مطابق قوانین جدید وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی آمریکا، مهاجرانی که به طور غیرقانونی از طریق مرزهای جنوبی از مکزیک وارد ایالات متحده شوند، حق درخواست پناهندگی نخواهند داشت.پیش از این، هر مهاجری که در آمریکا حضور داشت، حق داشت تا بدون توجه به نوع ورودش به خاک ایالات متحده، تقاضای پناهندگی کند.

مطلب با عنوان ترامپ اعطای پناهندگی آمریکا را محدودتر کرد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترامپ اعطای پناهندگی آمریکا را محدودتر کرد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون