روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سقوط ۱۳ دلاری طلا در بازار جهانی/ هر اونس ۱۲۱۰ دلار از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سقوط ۱۳ دلاری طلا در بازار جهانی/ هر اونس ۱۲۱۰ دلار

اکوفارس: در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا ۱۲۱۰.۶ دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به دیروز ۱۲.۹ دلار کاهش داشته است.

به گزارش اکوفارس به نقل از کیتکو، قیمت طلا در معاملات امروز ۱۲.۹ دلار سقوط کرد و به ۱۲۱۰.۶ دلار رسید. قیمت کنونی در مقایسه با متوسط قیمت یک ماه گذشته این فلز ۱۶.۲ دلار بالاتر اما در مقایسه متوسط قیمت یک سال گذشته آن ۷۳.۹ دلار پایین تر بوده است.نقره نیز ۲۲ سنت کاهش قیمت را تجربه کرد و به ۱۴.۲ دلار در هر اونس رسید. پلاتین و پالادیوم نیز به ترتیب ۵ و ۷ دلار کاهش قیمت را تجربه کرده و به ۸۵۶ و ۱۱۰۶ دلار در هر اونس رسیدند.به گزارش رویترز، اصلی ترین دلیل کاهش قیمت طلا افزایش ارزش دلار در بازارهای جهانی بوده است. پلاتین نیز بدترین عملکرد هفتگی را از ماه سپتامبر داشته است.انتظار می رود بانک مرکزی آمریکا روند کنونی افزایش تدریجی بهره در این کشور را ادامه دهد و همین امر باعث شد تا در معاملات امروز ارزش دلار بالا برود و در نتیجه قیمت طلا کاهش یابد.

مطلب با عنوان سقوط ۱۳ دلاری طلا در بازار جهانی/ هر اونس ۱۲۱۰ دلار از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سقوط ۱۳ دلاری طلا در بازار جهانی/ هر اونس ۱۲۱۰ دلار از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون