روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیرمرد ۷۰ ساله رکورد بازی پوکمون گو را شکست +عکس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیرمرد ۷۰ ساله رکورد بازی پوکمون گو را شکست +عکس

یک مرد ۷۰ ساله تایوانی که به نام "عمو پوکمون" شناخته می شود برای انجام بازی پوکمون گو از ۱۱ گوشی متفاوت استفاده می کند، اما این گوشی ها را نه جدا جدا بلکه همزمان به کار می برد.عمو پوکمون با ۱۱ گوشی به شکل همزان تلاش می کنند تا به مراحل بالای بازی پوکمون گو برسد.این مرد که نام اصلی وی چن سان یوان است، ابتدا با حضور در توییتر مشهور شد و سپس درخبرگذاری ها و پایگاه های خبری مورد توجه قرار گرفت. وی طی ماه های گذشته تعداد کمتری گوشی را با خود حمل می کرد، اما به نظر می رسد تعداد گوشی هایی که با آن بازی می کند به مرور زمان رشد یافته است.در اوایل ماه ژوئن، خبرگزاری ها عکس عموپوکمون را در شرایطی منتشر کردند که ۹ گوشی را با خود حمل می کرد و سوار دوچرخه بود. اما اکنون به نظر می رسد که سان یوان یک دستگاه جدید برای استفاده از تلفن های بیشتر بدون دوچرخه ساخته است. در ماه اوت، گزارش شد که سان یوان در پوکمون گو بیش از ۱۲۹۰ دلار در ماه هزینه می کند. در حالی که این بازی رایگان است، اما وی این پول را صرف خرید گوشی های جدید می کند.سان یوان از چندین باتری قابل حمل برای استفاده از دستگاه استفاده می کند و می تواند تا ۲۰ ساعت در یک روز بازی کند. او کی گوید قصد دارد چهار گوشی دیگر را به مجموعه خود اضاف و تعداد گوشی ها را به ۱۵ برساند.

مطلب با عنوان پیرمرد ۷۰ ساله رکورد بازی پوکمون گو را شکست +عکس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیرمرد ۷۰ ساله رکورد بازی پوکمون گو را شکست +عکس از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون