روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حضور بانوان در فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حضور بانوان در فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد

اکوفارس: دیدار فینال لیگ قهرمانان با حضور بانوان به عنوان تماشاگر برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار ایران برابر بولیوی با حضور بانوان در ورزشگاه آزادی همراه بود و تعدادی از تماشاگران خانم توانستند با حضور در جایگاه های ورزشگاه آزادی تماشاگر دیدار تیم ملی ایران شوند.از همان زمان شایعاتی درباره حضور بانوان در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز مطرح شد اما این موضوع قطعی و نهایی نشده بود. در فاصله کمتر از 24 ساعت تا شروع مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی، حضور بانوان در این ورزشگاه برای تماشای فینال قطعی است و بانوان نیز می توانند در این روز مهم و از نزدیک تماشاگر دیدار پرسپولیس ایران و کاشیمای ژاپن باشند.حضور بانوان در ورزشگاه آزادی در شرایطی قطعی شده که هنوز جزییات دقیقی از نحوه ورود و استقرار آنها اعلام نشده است.البته در این دیدار با توجه به حضور هواداران تیم کاشیما، بانوان ژاپنی نیز در کنار بانوان ایرانی در ورزشگاه آزادی حضور خواهند داشت تا آزادی یکی از روزهای مهم خود را سپری کند.

مطلب با عنوان حضور بانوان در فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حضور بانوان در فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون