روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: اکوفارس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان توالت‌های آینده مشاوره سلامتی می‌دهند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

توالت‌های آینده مشاوره سلامتی می‌دهند

اکوفارس: مهر : درآینده توالت‌های مجهز به هوش مصنوعی ساخته می‌شوند که می‌توانند پسماند انسان را به سرعت تحلیل کنند. مدیر یک شرکت فناوری ادعا می‌کند به زودی توالت‌های آینده می‌توانند با تحلیل مدفوع و ادرار افراد به آنها مشاوره سلامتی بدهند.

سانجای مروتا رئیس شرکت Micron Technology (تولید کننده تراشه های رایانه ای) در کنفرانس Techonomyدر این باره گفت: در آینده هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل مدفوع و ادرار افراد را به طور واقعی انجام می دهد. این روند می تواند از تعداد دفعات مراجعه به پزشک بکاهد و همزمان به افراد کمک کند زودتر متوجه بیماری ها شوند. مروترا دراین باره افزود: به این ترتیب دقت در پزشکی بیشتر خواهد شد. تصور کنید توالت های هوشمند در آینده می توانند پسماند انسانی را به طور واقعی هر روز تحلیل کنند. در این حالت نیازی نیست هر ۶ ماه یک بار به پزشک مراجعه کنید. می توان به سرعت هر نشانی از بیماری را رصد کرد. توالت مجهز به فناوری هوش مصنوعی می تواند خیلی سریع و قبل از استفاده از سیفون، نمونه های پسماند را تحلیل کند. بنابراین آنها می توانند هر تغییراتی در بازه زمانی را به سرعت رصد کنند. در مرحله بعد می توان گزارش این تحلیل را در اینترنت آپلود و برایپزشک ارسال کرد. البته این اظهار نظر چندان عجیب به نظر نمی رسد. در حال حاضر هوش مصنوعی می تواند بیماری دیابت یاآلزایمر را با بررسی اسکن ها تشخیص دهد. از سوی دیگر یک شرکت فناوری ژاپنی حتی یک جعبه هوشمند برای تجزیه و تحلیل ادرار گربه ها اختراع کرده است. در ماه جولای محققان دانشگاه کمبریج اعلام کردند روشی برای آزمایش ادرار فرد برای بررسی سطح قند خون و الکل ابداع کرده اند.

مطلب با عنوان توالت‌های آینده مشاوره سلامتی می‌دهند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان توالت‌های آینده مشاوره سلامتی می‌دهند از وب سایت اکوفارس ecofars با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون