روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: اقتصادگردان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان همکار بانک سرمایه به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شد از وب سایت اقتصادگردان eghtesadgardan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

همکار بانک سرمایه به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شد

در هشتمین دوره همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری، اکبر رحیمی پور، همکار اداره حسابداری بانک سرمایه در بخش پژوهشگران منتخب بانک ها، به عنوان پژوهشگر برتر معرفی و لوح سپاس این همایش را دریافت نمود.

در هشتمین دوره همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری، اکبر رحیمی پور، همکار اداره حسابداری بانک سرمایه در بخش پژوهشگران منتخب بانک ها، به عنوان پژوهشگر برتر معرفی و لوح سپاس این همایش را دریافت نمود.اقتصادگردان- در هشتمین دوره همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری که صبح روز دوشنبه 26 آذر 1397 در بانک مرکزی برگزار شد، اکبر رحیمی پور، همکار اداره حسابداری بانک سرمایه در بخش «پژوهشگران منتخب بانک ها»، به عنوان پژوهشگر برتر معرفی و لوح سپاس این همایش را دریافت نمود.گفتنی است این همایش با حضور اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی، علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی و نیز مدیران عامل بانک ها، کارشناسان و صاحب نظران سیستم بانکی برگزار شده است.

مطلب با عنوان همکار بانک سرمایه به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شد از وب سایت اقتصادگردان eghtesadgardan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان همکار بانک سرمایه به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شد از وب سایت اقتصادگردان eghtesadgardan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون