روی خط خبر

موضوع: اخبار منبع: همدلی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان روزنامه همدلی - بازگشت خالق هانیبال لکتر از وب سایت همدلی hamdelidaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

روزنامه همدلی - بازگشت خالق هانیبال لکتر

توماس هریس، نویسنده و فیلمنامه نویس آمریکایی که بیشتر برای سری رمان هایش با محوریت «هانیبال لکتر» شناخته شده، پس از 13 سال رمان جدیدی روانه بازار می کند.
به نقل از گاردین، توماس هریس، نویسنده و خالق یکی از معروف ترین هیولاهای ادبیات یعنی هانیبال لکتر، بیش از یک دهه پس از انتشار آخرین رمانش قرار است رمان جدیدی منتشر کند.
این رمان که هنوز نام ندارد از سال 2004 تدارک دیده شده؛ وقتی هریس قراردادی برای دو کتاب هشت شخصیته بسته است. اولی در سال 2006 با عنوان «خیزش هانیبال» انتشار پیدا کرد اما هیچ جزئیاتی از دومی فاش نشد.
در سال 2007 نماینده هریس، مورت جنکلو به اینترتینیمنت ویکلی گفت: «هیچ ایده ای ندارم که کتاب بعدی «تام» چه خواهد بود. شاید اصلا شامل کاراکتر هانیبال نباشد. قراردادش چنین چیزی را نمی گوید. او یکی از نویسندگان مهم آمریکایی است و هر زمان که چیزی را انتخاب کند، می نویسد.»
این رمان در تاریخ 21 می 2019 منتشر خواهد شد. این ناشر کتاب را مستقل توصیف و تصدیق کرد لکتر در آن نقشی ندارد.
جیسون آرتور، ناشر انتشارات ویلیام هینمن گفت: «هیچ شکی نیست توماس هریس یکی از برجسته ترین نویسندگان چهار دهه اخیر است و انتشار اولین رمانش پس از ۱۳ سال -اولین رمان غیر هانیبالی اش در طول ۴۰ سال- یک رویداد بااهمیت در صنعت نشر است.»
هریس تاکنون تنها یک کتاب غیر هانیبالی نوشته؛ اولین رمانش در سال 1075 با نام «یکشنبه سیاه» که الهام گرفته از حادثه المپیک مونیخ در سال 1972 است.»
«خیزش هانیبال» فروش نجومی معادل یک و نیم میلیون نسخه داشت اما با تحسین هایی مشابه آثار پیشینش روبه رو نشد.
هریس علی رغم کتاب های پرفروشی که دارد مدت ها در معرض دید عموم نبوده، مصاحبه نکرده و زمانش را بین خانه هایش در فلوریدای جنوبی و لانگ ایلند تقسیم کرده است. در سال 1991 در یک گفت وگوی تلفنی با مجله نیویورک گفت:« با اینکه از جواب دادن به ایمیل طرفداران و ژست گرفتن برای دوربین ها لذت می برم اما از مصاحبه خوشم نمی آید. در نتیجه فقط کار می کنم و سعی می کنم چیزهایی را که می خواهم بگویم در کتاب هایم بیاورم.»

توماس هریس، نویسنده و فیلمنامه نویس آمریکایی که بیشتر برای سری رمان هایش با محوریت «هانیبال لکتر» شناخته شده، پس از 13 سال رمان جدیدی روانه بازار می کند.به نقل از گاردین، توماس هریس، نویسنده و خالق یکی از معروف ترین هیولاهای ادبیات یعنی هانیبال لکتر، بیش از یک دهه پس از انتشار آخرین رمانش قرار است رمان جدیدی منتشر کند.این رمان که هنوز نام ندارد از سال 2004 تدارک دیده شده؛ وقتی هریس قراردادی برای دو کتاب هشت شخصیته بسته است. اولی در سال 2006 با عنوان «خیزش هانیبال» انتشار پیدا کرد اما هیچ جزئیاتی از دومی فاش نشد.در سال 2007 نماینده هریس، مورت جنکلو به اینترتینیمنت ویکلی گفت: «هیچ ایده ای ندارم که کتاب بعدی «تام» چه خواهد بود. شاید اصلا شامل کاراکتر هانیبال نباشد. قراردادش چنین چیزی را نمی گوید. او یکی از نویسندگان مهم آمریکایی است و هر زمان که چیزی را انتخاب کند، می نویسد.»این رمان در تاریخ 21 می 2019 منتشر خواهد شد. این ناشر کتاب را مستقل توصیف و تصدیق کرد لکتر در آن نقشی ندارد.جیسون آرتور، ناشر انتشارات ویلیام هینمن گفت: «هیچ شکی نیست توماس هریس یکی از برجسته ترین نویسندگان چهار دهه اخیر است و انتشار اولین رمانش پس از ۱۳ سال -اولین رمان غیر هانیبالی اش در طول ۴۰ سال- یک رویداد بااهمیت در صنعت نشر است.»هریس تاکنون تنها یک کتاب غیر هانیبالی نوشته؛ اولین رمانش در سال 1075 با نام «یکشنبه سیاه» که الهام گرفته از حادثه المپیک مونیخ در سال 1972 است.»«خیزش هانیبال» فروش نجومی معادل یک و نیم میلیون نسخه داشت اما با تحسین هایی مشابه آثار پیشینش روبه رو نشد.هریس علی رغم کتاب های پرفروشی که دارد مدت ها در معرض دید عموم نبوده، مصاحبه نکرده و زمانش را بین خانه هایش در فلوریدای جنوبی و لانگ ایلند تقسیم کرده است. در سال 1991 در یک گفت وگوی تلفنی با مجله نیویورک گفت:« با اینکه از جواب دادن به ایمیل طرفداران و ژست گرفتن برای دوربین ها لذت می برم اما از مصاحبه خوشم نمی آید. در نتیجه فقط کار می کنم و سعی می کنم چیزهایی را که می خواهم بگویم در کتاب هایم بیاورم.» اخبار مرتبطنویسنده «جن گیر» درگذشت نویسنده مطرح آمریکایی درگذشتکافه کتاباحتمال تولید فصل جدید سریال «هانیبال»کافه کتابدیدگاه کاربرانارسال دیدگاهاستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه

مطلب با عنوان روزنامه همدلی - بازگشت خالق هانیبال لکتر از وب سایت همدلی hamdelidaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان روزنامه همدلی - بازگشت خالق هانیبال لکتر از وب سایت همدلی hamdelidaily با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون