روی خط خبر

موضوع: حسابداری منبع: هلو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کسب و کار شما چگونه از مدیریت دانش دیجیتال سود می‌برد؟ از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کسب و کار شما چگونه از مدیریت دانش دیجیتال سود می‌برد؟

مدیریت دانش دیجیتال چیست؟ مدیریت دانش دیجیتال شامل هر گونه فعالیتی است که شما آن را  مدیریت می کنید و دانش دیجیتال برند شما را در لحظات مهم در دسترس مشتریان قرار می دهد. این مفهوم به شما این امکان را می دهد تا حقایق عمومی درباره نام تجاری خود را به اشتراک بگذارید و به شما در […]

نوشته کسب و کار شما چگونه از مدیریت دانش دیجیتال سود می برد؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

مدیریت دانش دیجیتال چیست؟مدیریت دانش دیجیتال شامل هر گونه فعالیتی است که شما آن را مدیریت می کنید و دانش دیجیتال برند شما را در لحظات مهم در دسترس مشتریان قرار می دهد.این مفهوم به شما این امکان را می دهد تا حقایق عمومی درباره نام تجاری خود را به اشتراک بگذارید و به شما در کنترل نام تجاری و اعتبار آنلاینتان کمک می کند.در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چرا مدیریت دانش دیجیتال بسیار مهم است و چگونه می تواند به نفع نام تجاری شما کار کند آورده ایم.چرا مدیریت دانش دیجیتال برای یک برند اهمیت دارد؟اطلاعات آنلاینی که در مورد کسب و کار شما وجود داد به احتمال زیاد تاثیر زیادی بر روی آنچه که متشریان در مورد شما فکر می کنند و چگونگی برقرارری ارتباط با برند شما خواهد داشت. در حقیقت این اطلاعات در لحظات مهمی که مشتریان در حال تصمیم گیری برای خرید هستند در مقابل آن ها قرار دارد.مدیریت دانش دیجیتال چه کمکی به شما می کند؟جستجوی محلی یکی از مهمترین جنبه هایی است که شما می توانید در استراتژی مدیریت دانش دیجیتال خود در نظر بگیرید. آنجا جایی است که به احتمال زیاد مشتریان برای یافتن اطلاعات در مورد کسب و کار شما و خرید در آن جستجو می کنند. در حقیقت 82 درصد از جستجوگران محلی از طریق بازاریابی فروشگاهی و تماس تلفنی خرید می کنند و 47 درصد از کاربران اینترنت جستجوی محلی انجام می ‎‎دهند. با این وجود درصد از این جستجوهای محلی به خرید می انجامد.با کمک مدیریت دانش دیجیتال در کسب و کار خود بیشتر دیده می شویدمدیریت دانش دیجیتال فقط در مورد اطمنیان از وجود اطلاعات درست کاربرد ندارد بلکه به دیده شدن برند شما توسط مشتریان بیشتر نیز کمک می کند. شرکت هایی که در مدیریت دانش دیجیتال سرمایه گذاری می کنند، 49 درصد بازدید از طریق جستجو، نقشه ها و دایرکتوری ها نسبت به کسانی که از رویکرد سنتی استفاده می کنند بیشتر دریافت می کنند.داده های شما مدت بیشتری آنلاین می ماننداگر شما در مورد اختصاص زمان و منابع به مدیریت دانش دیجیتال مطمعن نیستید، کافی است لحطه ای در مورد استراتژی رسانه های اجتماعی خود فکر کنید. عمر یک توییت تنها 5 دقیقه است و یک پست فیس بوک حدود 5 ساعت اعتبار دارد در اینترنت. بنابراین اگر شما وقت و تلاش زیادی را صرف ساختن این پست ها کنید، تا مشتریان به صورت آنلاین با شما در ارتباط باشند، زمان و هزینه زیادی در پی خواهد داشت. اما اگر اطلاعات و بررسی های آنلاین را اولویت بندی کنید، اطلاعات شما بیشتر در اینترنت زنده می مانند و پست های رسانه های اجتماعی نیز تاثیر بیشتری خواهند داشت.

مطلب با عنوان کسب و کار شما چگونه از مدیریت دانش دیجیتال سود می‌برد؟ از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کسب و کار شما چگونه از مدیریت دانش دیجیتال سود می‌برد؟ از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون