روی خط خبر

موضوع: حسابداری منبع: هلو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو

شرکت نرم افزار حسابداری هلو اعلام کرد؛  از تاریخ 1 مرداد ماه سال 1397، کارشناسان نرم افزار هلو ملزم به ارائه کارت شناسایی خواهند بود. این اقدام جهت بهبود خدمات و افزایش امنیت مشترکین صورت گرفته است. با این طرح کارشناسان آموزش دیده و زبده شرکت نرم افزار هلو شناسایی شده و با ارائه این کارت، […]

نوشته تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

شرکت نرم افزار حسابداری هلو اعلام کرد؛ از تاریخ 1 مرداد ماه سال 1397، کارشناسان نرم افزار هلو ملزم به ارائه کارت شناسایی خواهند بود. این اقدام جهت بهبود خدمات و افزایش امنیت مشترکین صورت گرفته است.با این طرح کارشناسان آموزش دیده و زبده شرکت نرم افزار هلو شناسایی شده و با ارائه این کارت، آرامش خاطربیشتری به مشترکین می­دهند. چرا که در دنیای امروز بالا بودن امنیت اطلاعات مشترکین از اهمیت بسزایی برخوردار است.مشترکین برای اطمینان از صحت اطلاعات مندرج بر روی کارت شناسایی نمایندگان، می توانندبه دو روش زیر اقدام نمایند:اسکن QR کد درج شده بر روی کارت شناسایی به وسیله تلفن همراه خود و اتصال به اینترنتمراجعه به سایت holooban.ir/site/content/identity با وارد کردن شماره سریال نرم افزار و کد ملی کارشناس مربوطه

مطلب با عنوان تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون