روی خط خبر

موضوع: حسابداری منبع: هلو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کودکتان را کارآفرین کنید! - نرم افزار حسابداری و مالی هلو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کودکتان را کارآفرین کنید! - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

ما می توانیم به دانش آموزانمان در مدرسه آموزش کارآفرینی دهیم و به آن ها بیاموزیم که موفق شوند. می توانیم یک دانش آموز را برای ساخت سیستم عامل ها آماده کنیم. به او اعتماد به نفس بدهیم و قدرت تشخیص الگوهای پیروزی و شکست را به او آموزش دهیم. ما می توانیم از او یک کارآفرین بسازیم. چه […]

نوشته کودکتان را کارآفرین کنید! اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

ما می توانیم به دانش آموزانمان در مدرسه آموزش کارآفرینی دهیم و به آن ها بیاموزیم که موفق شوند. می توانیم یک دانش آموز را برای ساخت سیستم عامل ها آماده کنیم. به او اعتماد به نفس بدهیم و قدرت تشخیص الگوهای پیروزی و شکست را به او آموزش دهیم. ما می توانیم از او یک کارآفرین بسازیم.چه مهارت هایی برای کارآفرینی می توانیم به دانش آموزان در مدرسه آموزش دهیم؟ساخت برنامه های اساسی و پلت فرم هاعلاوه بر مهارت ها، توانایی تفکر خلاقانه چیزی است که اغلب افراد موفق را از افراد معمولی متمایز می کند. با آموختن این سیستم ها فرد می تواند برای تحویل ارزش ها و رقابت ها بهتر عمل کند. وبلاگ ها و پادکست ها در واقع پلت فرم هایی هستند که کارآفرینان از آن برای رسیدن به مشتریان بالقوه استفاده می کنند.مدارس در حال حاضر ایجاد محتوا را آموزش می دهند اما اغلب به شیوه مفید و اصولی نیست. بچه ها آن را فقط در حد کلاس یاد می گیرند نه برای استفاده در کارآفرینی.بچه ها همیشه می دانند چه چیزی دوست دارند اما نمی دانند چه چیزی برایشان اهمیت دارد. آن ها تحت تاثیر همسالان خود و رسانه ها قرار می گیرند.بازاریابان مجموعه ای از استراتژی ها را برای تغییر عقاید آن ها پرورش داده اند. روانکاوان از تکنیک های تبلیغاتی مانند جذابیت، طنز، کمبود، ترس، ثبات اجتماعی و غیر برای تاثیر گذاری بر روی افراد استفاده می کنند.اما اگر یک نوجوان وقت خود را صرف برندسازی برای خود کند، که شامل بازتاب ارزش های شخصی او است می تواند خود را آگاه تر کند و از این آگاهی برای تاثیرگذاری مثبت بر جهان استفاده کند.در حالی که آمار شکست استارت آپ ها بسته به معیارهای تعریف شده برای شکست بسیار متفاوت است، طبق یک نظر سنجی از 101 استارت آپ شکست خورده، دلیل اصلی شکست این بوده است که مصرف کنندگان آن محصول را نمی خواستند. همچنین قیمت گذاری و هزینه های بالا نیز دیگر عوامل شکست استارت آپ ها و بی نتیجه ماندن کارآفرینی آن ها شناخته شده است.بنابراین ما می توانیم به دانش آموزان آموزش هایی برای توسعه رویکردهای تولید و ایجاد محصولات و خدماتی که افراد واقعا به آن نیاز دارند بدهیم.منبع:www.entrepreneur.com

مطلب با عنوان کودکتان را کارآفرین کنید! - نرم افزار حسابداری و مالی هلو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کودکتان را کارآفرین کنید! - نرم افزار حسابداری و مالی هلو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون