روی خط خبر

موضوع: حسابداری منبع: هلو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با 20 درصد تخفیف پشتیبانی شو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با 20 درصد تخفیف پشتیبانی شو

شرکت مهندسی نرم افزار حسابداری هلو  از تاریخ یکم شهریورماه 1397 بیست درصد تخفیف تمدید پشتیبانی برای مشتریانی که از نود روز قبل از اتمام گارانتی خود اقدام به تمدید پشتیبانی می­ کنند، در نظر گرفته است. همچنین به ازای هر سال تمدید به موقع،  پنج درصد تخفیف مازاد تا سقف پنجاه درصد به مشتریان تعلق […]

نوشته با 20 درصد تخفیف پشتیبانی شو اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

شرکت مهندسی نرم افزار حسابداری هلو از تاریخ یکم شهریورماه 1397 بیست درصد تخفیف تمدید پشتیبانی برای مشتریانی که از نود روز قبل از اتمام گارانتی خود اقدام به تمدید پشتیبانی می­ کنند، در نظر گرفته است. همچنین به ازای هر سال تمدید به موقع، پنج درصد تخفیف مازاد تا سقف پنجاه درصد به مشتریان تعلق می­ گیرد.طبق اعلام شورای عالی انفورماتیک دریافت هزینه تمدید جزء حقوق شرکت­های نرم افزاری است. اما شرکت نرم افزار حسابداری هلو 15 درصد کمتر از تعرفه اعلام شده برای تمدید پشتیبانی هزینه دریافت می­ کند. با این کار مشکلات ناشی از نرم افزار به شرکت واگذار می شود.اگر از تاریخ تمدید نرم افزار مشتریان گذشته باشد، مبلغ تمدید نرم افزار با توجه به هزینه های ثابت خدمات پشتیبانی و بروز رسانی محصولات شرکت ، مشمول هزینه تاخیر تمدید خواهند شد که روال آن به شرح ذیل می باشد:مشتریاتی که از نود روز قبل از اتمام گارانتی، تمدید می نمایند مشمول بیست درصد تخفیف تشویقی می باشند .مشتریانی که تمدید بموقع انجام می دهند در سال اول بیست درصد تخفیف (طبق بند قبلی) و به ازای “هرسال” تمدید بموقع در سالهای بعد پنج درصد تخفیف مازاد تا سقف پنجاه درصد شامل ایشان خواهد شد.عدم انجام تمدید تا سه ماه بعد از اتمام تمدید ، فقط بیست درصد تخفیف تشویقی شامل ایشان نمی شود.عدم انجام تمدید سه تا شش ماه بعد از اتمام تمدید، مشمول ده درصد مبلغ تمدید بعنوان هزینه تاخیر می باشد .عدم انجام تمدید شش ماه تا یک سال بعد از اتمام تمدید، مشمول بیست درصد مبلغ تمدید بعنوان هزینه تاخیر می باشد.عدم انجام تمدید یک تا یک سال و نیم بعد از اتمام تمدید، مشمول سی درصد مبلغ تمدید بعنوان هزینه تاخیر می باشد .عدم انجام تمدید یک و نیم تا دو سال بعد از اتمام تمدید، مشمول چهل درصد مبلغ تمدید بعنوان هزینه تاخیر می باشد.عدم انجام تمدید دو سال به بالا، مشمول پنجاه درصد مبلغ تمدید بعنوان هزینه تاخیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 23067-021 تماس بگیرید.

مطلب با عنوان با 20 درصد تخفیف پشتیبانی شو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با 20 درصد تخفیف پشتیبانی شو از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون