روی خط خبر

موضوع: حسابداری منبع: هلو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مدیریت هزینه‌ها در شرکت‌های کوچک و متوسط (قسمت دوم ) از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مدیریت هزینه‌ها در شرکت‌های کوچک و متوسط (قسمت دوم )

همانطور که در مقاله قبل دو مورد از روش های مدیریت هزینه ها در شرکت های کوچک و متوسط  را توضیح دادیم ادامه روش ها را در ادامه توضیح خواهیم داد: 3. کاهش هزینه ها با آموزش مدیریت زمان به کارمندان یک روش دیگر برای پایین نگه داشتن هزینه ها این است که از کارمندان خود انتظار داشته باشید که […]

نوشته مدیریت هزینه ها در شرکت های کوچک و متوسط (قسمت دوم ) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

همانطور که در مقاله قبل دو مورد از روش های مدیریت هزینه ها در شرکت های کوچک و متوسط را توضیح دادیم ادامه روش ها را در ادامه توضیح خواهیم داد:3. کاهش هزینه ها با آموزش مدیریت زمان به کارمندانیک روش دیگر برای پایین نگه داشتن هزینه ها این است که از کارمندان خود انتظار داشته باشید که طبق برنامه زمانی مشخص در طول روز کار کنند. بدون مدیریت زمان، اعضای تیم می توانند به راحتی از هدف اصلی منحرف شوند و در نهایت شما هستید که مجبورید به نیروهای انسانی خود دستمزد بدهید درحالی که هیچ مزیتی برای شرکت شما به وجود نمی آورند. به همین دلیل است که باید برای هر کارمند وظایفی تعیین کنید که با توانایی هایش هماهنگی داشته باشد.اگر شرکتی دارید که به صورت پروژه ای کار می کند، وجود یک مدیر پروژه خوب برای نظارت دقیق بر پیشرفت هر پروژه به شما کمک می کند تا حداکثر بهره وری را از اعضای تیم به دست آورید.حتی می توانید از نرم افزارهای مدیریت و ردیابی زمان مثل Replicon و Tenrox برای ساده تر کردن کارها استفاده کنید.4. مدیریت هزینه ها با کمک برون سپاریبرون سپاری یکی دیگر از تکنیک های مدیریت هزینه است که در چند سال اخیر به دلیل گسترش اینترنت امکان پذیر شده است. اگر کارهایی دارید که افراد بیرون شرکت هم می توانند آن ها را انجام دهند، نیازی نیست برای انجامشان کارمند استخدام کنید. به این فکر باشید که چگونه می توانید این کارها را به افراد حرفه ای بیرون شرکت خود واگذار کنید و هزینه های کسب وکارتان را کاهش دهید. با کمک ابزارهایی مثل Skype هم می توانید با افرادی که از راه دور برای شما کار می کنند، در ارتباط باشید.در حالی که کسب وکارهای کوچک و متوسط هیچ وقت به اندازه شرکت های بزرگ جیب های پرپولی ندارند،این به آن معنا نیست که آن ها نمی توانند رشد کنند. هوشمند بودن و بهینه سازی کارایی کسب وکار شما می تواند به سرعت شما را بالاتر از رقبایی که از روش های قدیمی استفاده می کنند، قرار دهد. با کاهش هزینه ها می توانید سود بیشتری به دست آورید و در عین حال یک زیرساخت قوی برای آینده ایجاد کنید.قسمت اول منبع:https://www.business.org/finance/cost-management/cost-management-techniques-for-small-businesses/

مطلب با عنوان مدیریت هزینه‌ها در شرکت‌های کوچک و متوسط (قسمت دوم ) از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مدیریت هزینه‌ها در شرکت‌های کوچک و متوسط (قسمت دوم ) از وب سایت هلو holoo با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون