روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: ایبنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان FATF توصیه‌های جدیدی درباره بیمه زندگی منتشر کرد از وب سایت ایبنا ibena با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

FATF توصیه‌های جدیدی درباره بیمه زندگی منتشر کرد

گروه ویژه اقدام مالی (FATF) توصیه های جدیدی را درباره حمایت از طراحی و اجرای ریسک های مرتبط با پولشویی و تامین مالی تروریسم در فروش بیمه های زندگی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، گروه ویژه اقدام مالی در روز ۲۵ اکتبر توصیه هایی را با هدف حمایت از طراحی و اجرای ریسک های مرتبط با پولشویی و تامین مالی تروریسم در فروش بیمه های زندگی منتشر کرده است.بر این اساس کشورها باید ریسک های اعلام شده در زمینه پولشویی و تامین مالی تروریسم را در ارزیابی ها، بخش های حقوقی و چارچوب های مقرراتی در زمینه فروش بیمه های زندگی اجرایی کنند.پیش از این و در ماه جولای، گروه ویژه اقدام مالی نشست هایی را در زمینه کنترل ریسک ناشی از پولشویی و تامین مالی تروریسم در قالب خرید بیمه های زندگی برگزار کرده بود. توصیه های منتشر شده ۶۴ صفحه است و موارد مختلفی را به نهاد ناظر در زمینه نظارت بر خرید بیمه های زندگی ارائه می کند.اف. ای. تی. اف یک سازمان بین دولتی است که در سال ۱۹۸۹ به ابتکار کشورهای عضو گروه هفت یا «جی ۷» تشکیل شد تا درباره وضعیت قوانین مبارزه با پولشویی در بازارهای مختلف مالی در سراسر جهان بررسی هایی را انجام دهد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان FATF توصیه‌های جدیدی درباره بیمه زندگی منتشر کرد از وب سایت ایبنا ibena با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان FATF توصیه‌های جدیدی درباره بیمه زندگی منتشر کرد از وب سایت ایبنا ibena با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون