روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: میهن صنعت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جشنواره «بیستابیست» بانک ملی ایران، 20 روز دیگر پایان می یابد از وب سایت میهن صنعت mihansanat با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جشنواره «بیستابیست» بانک ملی ایران، 20 روز دیگر پایان می یابد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، نخستین جشنواره ملی کارت آرزو ویژه کاربران کانون جوانه های بانک ملی ایران از 20 مرداد ماه با دو جایزه 200 میلیون ریالی برای دو نفر، واریز ماهانه 10 میلیون ریال به مدت یک سال برای 20 نفر و پرداخت مبلغ یک میلیون ریال برای 200 نفر آغاز شده است و تا 20 مهر ماه ادامه دارد.کانون جوانه های بانک ملی ایران با هدف افزایش توجه کودکان به موضوع بانکداری الکترونیک، این جشنواره را برای بیش از یک میلیون و 200 هزار عضو خود طراحی کرده است.222 نفر از کاربران کانون جوانه ها که در فاصله برگزاری این جشنواره حداقل پنج خرید با ملی کارت آرزوی خود انجام دهند،به قید قرعه برنده جوایز خواهند شد.برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیز می توانید #بیستابیست را در اینستاگرام جست و جو کنید.کانون جوانه ها در رویکرد جدید خود می کوشد با زبان داستان و تصویر، گروه های سنی کودک و نوجوان را با مباحث اقتصاد و بانکداری آشنا کند. اطلاعات بیشتر درباره کانون جوانه ها و جشنواره های آن در نشانی اینترنتی www.kids.bmi.ir قابل مشاهده است. انتهای پیام/

مطلب با عنوان جشنواره «بیستابیست» بانک ملی ایران، 20 روز دیگر پایان می یابد از وب سایت میهن صنعت mihansanat با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جشنواره «بیستابیست» بانک ملی ایران، 20 روز دیگر پایان می یابد از وب سایت میهن صنعت mihansanat با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون