روی خط خبر

موضوع: مالیات منبع: مسترتکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پلاسکو و ماده ۱۴۸ قانون مالیات های مستقیم - مالیات از وب سایت مسترتکس mrtax با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پلاسکو و ماده ۱۴۸ قانون مالیات های مستقیم - مالیات

مبحث هزینه ها در قانون مالیات های مستقیم در مواد ۱۴۷ و ۱۴۸ مطرح گردیده است. در ماده ۱۴۸ و در بند ۹ آن آمده است: هزینه های مربوط به جبران خسارت وارده مربوط به فعالیت و دارایی موسسه مشروط بر اینکه: اولاً – وجود خسارت محقق باشد. ثانیاً – موضوع و میزان آن مشخص باشد. […]

نوشته پلاسکو و ماده ۱۴۸ قانون مالیات های مستقیم اولین بار در مالیات | آموزش مالیات پدیدار شد.

مبحث هزینه ها در قانون مالیات های مستقیم در مواد ۱۴۷ و ۱۴۸ مطرح گردیده است.در ماده ۱۴۸ و در بند ۹ آن آمده است:هزینه های مربوط به جبران خسارت وارده مربوط به فعالیت و دارایی موسسه مشروط بر اینکه:اولاً – وجود خسارت محقق باشد.ثانیاً – موضوع و میزان آن مشخص باشد.ثالثاً – طبق مقررات قانون یا قراردادهای موجود جبران آن به عهده دیگری نبوده یا در هر صورت از طریق دیگران جبران نشده باشد.آیین نامه احراز شروط سه گانه مذکور در این بند به پیشنهاد سازمان امور مالیاتی کشور به تصویب وزیر امور اقتصادی و دارایی می رسد.یعنی اگر مثلاً آتش سوزی به دارایی مؤسسه آسیب برساند، مؤدی می بایست مطابق آیین نامه تا ۳ ماه از زمان وقوع آتش سوزی، مراتب را طی نامه رسمی به حوزه مالیاتی اعلام کند.پیام این ویدئو، همین مطلب است.

مطلب با عنوان پلاسکو و ماده ۱۴۸ قانون مالیات های مستقیم - مالیات از وب سایت مسترتکس mrtax با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پلاسکو و ماده ۱۴۸ قانون مالیات های مستقیم - مالیات از وب سایت مسترتکس mrtax با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون