روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: نمایه بانک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حضور فعال بانک ملت در نمایشگاه بین المللی ایران تله کام ۲۰۱۸ از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حضور فعال بانک ملت در نمایشگاه بین المللی ایران تله کام ۲۰۱۸

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک با برپاکردن غرفه ای در نمایشگاه مذکور، انواع خدمات و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داد. کارشناسان واحدهای مختلف بانک ملت از جمله بانکداری شرکتی، بانکداری تجاری، بانکداری شخصی، مدیریت بازاریابی، دفتر مدیریت و روابط عمومی، امنیت اطلاعات، ...

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک با برپاکردن غرفه ای در نمایشگاه مذکور، انواع خدمات و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داد.کارشناسان واحدهای مختلف بانک ملت از جمله بانکداری شرکتی، بانکداری تجاری، بانکداری شخصی، مدیریت بازاریابی، دفتر مدیریت و روابط عمومی، امنیت اطلاعات، زیرساخت و نرم افزار، برنامه ریزی و نظارت اعتباری و بین الملل در غرفه این بانک پاسخگوی سوالات مراجعه کنندگان بودند.باشگاه مشتریان بانک ملت هم در بخشی از غرفه این بانک با برگزاری مسابقه و اهدای جوایز، میزبان بازدیدکنندگان از نمایشگاه تله کام در تهران بود.نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(ایران تله کام ۲۰۱۸)، ۱۱ تا ۱۴ مهرماه سال جاری و با حضور شرکت های فعال در این حوزه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و غرفه بانک ملت در سالن ۵ این نمایشگاه، در طول مدت برپایی نمایشگاه، پذیرای بازدیدکنندگان بود.

مطلب با عنوان حضور فعال بانک ملت در نمایشگاه بین المللی ایران تله کام ۲۰۱۸ از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حضور فعال بانک ملت در نمایشگاه بین المللی ایران تله کام ۲۰۱۸ از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون