روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: نمایه بانک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کارت‌ به‌ کارت از مبدأ 5 بانک در موبایلت امکان‌پذیر شد از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کارت‌ به‌ کارت از مبدأ 5 بانک در موبایلت امکان‌پذیر شد

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک سامان ، از این پس دارندگان انواع کارت های بانک سامان، بانک پاسارگاد، بانک آینده، بانک ملی ایران و بانک تجارت، می توانند نسبت به انتقال وجه به تمام کارت های بانکی کشور اقدام کنند. براساس این گزارش، سقف انتقال وجه برای کارت های بانک سامان 30 میلیون ریال ...

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک سامان ، از این پس دارندگان انواع کارت های بانک سامان، بانک پاسارگاد، بانک آینده، بانک ملی ایران و بانک تجارت، می توانند نسبت به انتقال وجه به تمام کارت های بانکی کشور اقدام کنند.براساس این گزارش، سقف انتقال وجه برای کارت های بانک سامان 30 میلیون ریال و کارت های غیرسامانی براساس ضوابط بانک مرکزی 10 میلیون ریال در شبانه روز است. این گزارش حاکی است، همچنین همه دارندگان کارت های بانکی عضو شتاب می توانند از خدمات پرداخت این اپلیکیشن کاربردی همچون پرداخت قبوض خدماتی (همچون آب، برق، تلفن همراه و تلفن ثابت)، خرید شارژ تلفن همراه، خرید بسته اینترنت، پرداخت جریمه خودرو استفاده کنند.این گزارش می‎افزاید، موبایلت دارای نسخه های سازگار با سیستم عامل های iOS و اندروید است و علاقه مندان برای دانلود این اپلیکیشن کافی است به منوی موبایلت در وب سایت بانک سامان مراجعه کنند.هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر خدمات بانک سامان می توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند یا به شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.

مطلب با عنوان کارت‌ به‌ کارت از مبدأ 5 بانک در موبایلت امکان‌پذیر شد از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کارت‌ به‌ کارت از مبدأ 5 بانک در موبایلت امکان‌پذیر شد از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون