روی خط خبر

موضوع: شرکت ها منبع: نمایه بانک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اعلام اسامی گروه دوم از مشارکت‌کنندگان در ITE 2018 از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اعلام اسامی گروه دوم از مشارکت‌کنندگان در ITE 2018

به گزارش نمایه بانک ،  به نقل از ستاد برگزاری نمایشگاه تراکنش ، عناوین آنها به ترتیب حروف الفبا عبارت است از: آنی تبادل همراه، تجارت الکترونیک هونام، ثمین رای، خدمات انفورماتیک، سابین تجارت آریا، بانک سپه، هلدینگ فناپ، فناوران توسعه امن ناجی، لاله کامپیوتر، بانک مسکن، بانک ملت و ناواکو.   این بانک ها و شرکت ها، در ...

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از ستاد برگزاری نمایشگاه تراکنش ، عناوین آنها به ترتیب حروف الفبا عبارت است از: آنی تبادل همراه، تجارت الکترونیک هونام، ثمین رای، خدمات انفورماتیک، سابین تجارت آریا، بانک سپه، هلدینگ فناپ، فناوران توسعه امن ناجی، لاله کامپیوتر، بانک مسکن، بانک ملت و ناواکو.این بانک ها و شرکت ها، در قالب رزرو غرفه یا اسپانسری با چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران همراه هستند.موج فراگیر کسب و کارهای مسئولیت پذیر برای حضور در ITE 2018 ، نشان از عزم جدی بخش خصوصی برای کاهش آسیب های احتمالی تحریم ها و نمایش توانمندی های ایرانی در شرایط کنونی دارد.مرکز فابا، این رویداد را 22 تا 24 آبان سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت وگو برگزار می کند.

مطلب با عنوان اعلام اسامی گروه دوم از مشارکت‌کنندگان در ITE 2018 از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اعلام اسامی گروه دوم از مشارکت‌کنندگان در ITE 2018 از وب سایت نمایه بانک namayebank با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون