روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: اقتصاد تهران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حضور ارزیابان بیمه‌کوثر در مناطق سیل‌زده از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حضور ارزیابان بیمه‌کوثر در مناطق سیل‌زده

اقتصادتهران: گروه های ارزیابی خسارت شرکت بیمه کوثر به منظور کاهش دغدغه بیمه شدگان در مناطق سیل زده استان های گیلان و مازندران حضور یافتند. به گزارش روابط عمومی و اعلام مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه کوثر؛ پس از بارش شدید باران در روزهای ۱۳ و ۱۴ مهرماه ۹۷ در مناطق شمالی کشور خسارت های سنگینی به منازل مسکونی و نیز اماکن صنعتی و تجاری این استان ها ...

اقتصادتهران: گروه های ارزیابی خسارت شرکت بیمه کوثر به منظور کاهش دغدغه بیمه شدگان در مناطق سیل زده استان های گیلان و مازندران حضور یافتند.به گزارش روابط عمومی و اعلام مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه کوثر؛ پس از بارش شدید باران در روزهای ۱۳ و ۱۴ مهرماه ۹۷ در مناطق شمالی کشور خسارت های سنگینی به منازل مسکونی و نیز اماکن صنعتی و تجاری این استان ها وارد شده است.حسن سماک امانی افزود: تیم های ارزیابی متشکل از کارشناسان ستاد و سرپرستی های استان های گیلان و مازندران از واحدهای تحت پوشش بازدید کرده اند.وی گفت: زیان دیدگان تحت پوشش می توانند با اعلام خسارت به سرپرستی ها و شعب شرکت در استان ها و نیز تکمیل پرونده در اسرع وقت خسارت خود را دریافت کنند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان حضور ارزیابان بیمه‌کوثر در مناطق سیل‌زده از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حضور ارزیابان بیمه‌کوثر در مناطق سیل‌زده از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون