روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: اقتصاد تهران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن برگزار می شود از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن برگزار می شود

اقتصادتهران: سی و هشتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز ۱۸ مهرماه ۹۷ برگزار می شود. سی و هشتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن ۱۸ ام مهرماه ۹۷ با حضور هیأت نظارت برگزار می شود. از تمامی مشتریان درخواست می شود، موارد ذکر شده را به ...

اقتصادتهران: سی و هشتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز ۱۸ مهرماه ۹۷ برگزار می شود.سی و هشتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن ۱۸ ام مهرماه ۹۷ با حضور هیأت نظارت برگزار می شود. از تمامی مشتریان درخواست می شود، موارد ذکر شده را به منظور شرکت در این قرعه کشی در نظر داشته باشند. برای مشتریان عزیز، جهت شرکت در قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز علاوه بر مفتوح بودن حساب، داشتن حداقل موجودی (دویست هزار ریال) در روز قرعه کشی و حفظ موجودی طی ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی در طی دوره یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی الزامی می باشد.همچنین از مشتریان درخواست می شود، در اسرع وقت در خصوص حساب های قرض الحسنه به منظور تکمیل اطلاعات هویتی خود از جمله شماره شناسنامه و کد ملی و شرکت در این قرعه کشی اقدام کنند. لازم به ذکر است، در صورت عدم تکمیل این اطلاعات، این مشتریان از فرآیند قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز حذف خواهند شد.از سال ۹۰ به بعد شورای عالی مبارزه با پولشویی دستور العملی را منتشر کرد که بر اساس آن برای شناسایی مسیرهای مبادلات پولی، بانک ها ملزم هستند برای هر اقدامی حتما مشخصات کامل افراد را ثبت کنند. بر اساس این دستور العمل حساب های فاقد کد ملی مسدود و پس از آن با انجام مکاتبات لازم با دارندگان این حساب ها از آن ها درخواست شد تا اطلاعات حساب های خود را تکمیل کنند.با توجه به متمرکز شدن سیستم ها، بانک ها ملزم هستند تا اطلاعات کامل حساب ها را ثبت کنند.البته این موضوع در سال های اخیر مکررا از طریق اداره کل روابط عمومی بانک مسکن به تمامی مشتریان اطلاع رسانی شده است لیکن بنا بر گزارشات واصله همچنان حسابهایی وجود دارد که فاقد کد ملی می باشند لذا از این مشتریان درخواست می شود تا قبل از روز قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک برای تکمیل اطلاعات هویتی خود به یکی از شعب بانک مسکن مراجعه کنند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن برگزار می شود از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن برگزار می شود از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون