روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: اقتصاد تهران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کاروان خدمات‌رسانی اربعین بانک سامان عازم مناطق مرزی شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کاروان خدمات‌رسانی اربعین بانک سامان عازم مناطق مرزی شد

اقتصادتهران: کاروان خدمات رسانی بانک سامان با هدف برطرف کردن نیاز زائران کربلای معلی به خدمات بانکی در ایام اربعین، عازم مناطق مرزی غربی و جنوب غربی کشور شد. به گزارش روابط عمومی بانک سامان، این کاروان شامل ۴ خودرو حامل ۸ دستگاه خودپرداز سیار بانک سامان است که از روز شنبه ۲۱ مهر ماه با استقرار ...

اقتصادتهران: کاروان خدمات رسانی بانک سامان با هدف برطرف کردن نیاز زائران کربلای معلی به خدمات بانکی در ایام اربعین، عازم مناطق مرزی غربی و جنوب غربی کشور شد.به گزارش روابط عمومی بانک سامان، این کاروان شامل ۴ خودرو حامل ۸ دستگاه خودپرداز سیار بانک سامان است که از روز شنبه ۲۱ مهر ماه با استقرار در سه پایانه مرزی مهران، شلمچه و چزابه، انواع خدمات بانکی را به صورت بیست وچهار ساعته به زائران ارایه خواهند کرد.بر اساس این گزارش، این خودپردازها انواع خدمات بانکی شامل پرداخت وجه نقد، انتقال وجه درون بانکی و بین بانکی با استفاده از کارت های شتابی، خرید شارژ مستقیم سیم کارت های اعتباری تلفن همراه، به تمام زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ارایه می کنند.این خودروها که تا ۱۱ آبان ماه در نقاط مرزی مستقر خواهند بود، بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی، در هر شبانه روز مبلغ ۵ میلیون ریال وجه نقد به زائران پرداخت می کنند.این گزارش می افزاید، در تمام مدت خدمات رسانی در پایانه های مرزی، کارشناسان حاضر در محل، به صورت شبانه روزی اقدام به پول گذاری، رفع مشکلات احتمالی دستگاه ها و تحویل کارت های ضبط شده در همان لحظه به هموطنان می کنند.گفتنی است، بانک سامان در دو سال گذشته نیز خدمات بانکی را در مرزهای غربی و جنوب غربی کشور به زائران حسینی ارایه کرده بود که مورد قدردانی مسئولان و مقامات قرار گرفته بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان کاروان خدمات‌رسانی اربعین بانک سامان عازم مناطق مرزی شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کاروان خدمات‌رسانی اربعین بانک سامان عازم مناطق مرزی شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون