روی خط خبر

موضوع: اقتصاد منبع: اقتصاد تهران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فعالیت تنها دو بانک ایرانی در امارات با تحریم‌ آمریکا از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فعالیت تنها دو بانک ایرانی در امارات با تحریم‌ آمریکا

اقتصادتهران: رئیس بانک مرکزی امارات گفت: با تحریم های آمریکا، تنها دو بانک ایرانی ملی و صادرات در امارات فعال خواهند ماند؛ زیرا فعالیت های آنها محدود به ایرانیان مقیم این کشور است. گزارش عربین بیزنس،  مبارک راشد المنصوری، رئیس بانک مرکزی امارات، در اجلاس مالی منا به خبرنگاران گفت: با تحریم های آمریکا، تنها ۲ بانک ایرانی ...

اقتصادتهران: رئیس بانک مرکزی امارات گفت: با تحریم های آمریکا، تنها دو بانک ایرانی ملی و صادرات در امارات فعال خواهند ماند؛ زیرا فعالیت های آنها محدود به ایرانیان مقیم این کشور است.گزارش عربین بیزنس، مبارک راشد المنصوری، رئیس بانک مرکزی امارات، در اجلاس مالی منا به خبرنگاران گفت: با تحریم های آمریکا، تنها ۲ بانک ایرانی ملی و صادرات در امارات فعال خواهند ماند؛ آن هم به دلیل این که فعالیت های آنها محدود به ایرانیان مقیم این کشور است.درحالی که امارات متحده عربی و ایران، به علت هم جواری با هم، از دیرباز شراکت نزدیک خود را حفظ کرده اند، تنش های سیاسی تاثیر منفی بر روابط آنها گذاشته است.روز دوشنبه، آمریکا در تلاش برای محدود کردن صنایع نفت و کشتیرانی ایران، تحریم های جدیدی را بر علیه این کشور وضع کرد.المنصوری گفت: امارات متحده عربی از این که تحریم های جدید آمریکا علیه ایران بر اقتصاد امارات تاثیر زیادی بگذارد، جلوگیری خواهد کرد و بانک ها هم خود را برای عواقب تحریم ها آماده می کنند.او گفت: در واقع ما با تاثیرات منفی مانند آن چه در دور قبل تحریم های ایران مشاهده کردیم، مواجه نمی شویم، چراکه روابط بانکی ما (با ایران) پس از برداشته شدن تحریم های قبلی، به صورت نرمال درنیامد و همچنان با بانک های آمریکایی چک می شد.

مطلب با عنوان فعالیت تنها دو بانک ایرانی در امارات با تحریم‌ آمریکا از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فعالیت تنها دو بانک ایرانی در امارات با تحریم‌ آمریکا از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون