روی خط خبر

موضوع: اقتصاد منبع: اقتصاد تهران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شرکت AIG، از بیمه‌های مرتبط با ایران خارج می‌شود از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شرکت AIG، از بیمه‌های مرتبط با ایران خارج می‌شود

اقتصادتهران: با وضع تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، امریکن اینترنشنال گروپ (اِی آی جی) از فعالیت های تجاری مرتبط با ایران خود، خارج می شود. به گزارش رویترز، با وضع تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، امریکن اینترنشنال گروپ (اِی آی جی) از فعالیت های تجاری مرتبط با ایران خود، خارج می شود. این فعالیت ها از طریق یک شرکت زیرمجموعه انجام می شد که این ...

اقتصادتهران: با وضع تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، امریکن اینترنشنال گروپ (اِی آی جی) از فعالیت های تجاری مرتبط با ایران خود، خارج می شود.به گزارش رویترز، با وضع تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، امریکن اینترنشنال گروپ (اِی آی جی) از فعالیت های تجاری مرتبط با ایران خود، خارج می شود.این فعالیت ها از طریق یک شرکت زیرمجموعه انجام می شد که این گروه قبلاً خریداری کرده بود و حالا تحت تحریم های جدید آمریکا قرار گرفته است.شرکت ولیدوس هولدینگ که یک شرکت بیمه برمودایی است، در ماه جولای به ازای ۵.۵۶ میلیارد دلار توسط اِی آی جی آمریکا خریداری شده بود. حالا این شرکت خدمات بیمه ای خود برای کشتی هایی که از ایران یا به ایران، محموله حمل می کنند، را متوقف می کند.طبق مستنداتی که به روئیت رویترز رسیده است، این محموله ها شامل نفت خامی که از ایران حمل می شود و محصولات پالایشگاهیِ سوختی که به ایران حمل می شود، است.پس از خروج آمریکا از برجام در ماه می و آماده شدن واشنگتن برای بازگرداندن تحریم های جدید علیه ایران در ماه نوامبر،شرکت های بزرگ بیمه گر، بیمه گذاران، کارگزار و کشتیرانی اروپایی فعالیت های مرتبط با ایران خود را به تدریج متوقف کرده اند. طبق اعلام اِی آی جی، زیرمجموعه های والیدوس که در خارج ایالات متحده قرار دارند بیمه های مرتبط با ایران را ارائه می کردند. این بیمه ها شامل بیمه کشتی مسافربری، جنگی، باری و بیمه مسئولیت می باشد.طبق این مستندات، اِی آی جی مجوزی از اداره کنترل دارایی های خارجی آمریکا دریافت کرده است تا به تدریج، از فعالیت های مرتبط با ایران خارج شود. اِی آی جی اعلام کرد که درآمدی که از این فعالیت ها به دست می آورده، محدود بوده است.

مطلب با عنوان شرکت AIG، از بیمه‌های مرتبط با ایران خارج می‌شود از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شرکت AIG، از بیمه‌های مرتبط با ایران خارج می‌شود از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون