روی خط خبر

موضوع: صنعت منبع: اقتصاد تهران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اولویت های وزارت صنعت در دوران تحریم اعلام شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اولویت های وزارت صنعت در دوران تحریم اعلام شد

اقتصادتهران: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، سه اولویت اصلی این وزارتخانه در دوران تحریم را «تامین کالاهای اساسی، تنظیم بازار و نظارت»، «حمایت از تولید و تامین مواد اولیه»، « نوسازی و بازسازی صنایع» و «تامین سرمایه در گردش تولیدکنندگان» اعلام کرد. صادق نجفی در گفت وگو با ایرنا افزود: در همه برنامه های ...

اقتصادتهران: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، سه اولویت اصلی این وزارتخانه در دوران تحریم را «تامین کالاهای اساسی، تنظیم بازار و نظارت»، «حمایت از تولید و تامین مواد اولیه»، « نوسازی و بازسازی صنایع» و «تامین سرمایه در گردش تولیدکنندگان» اعلام کرد.صادق نجفی در گفت وگو با ایرنا افزود: در همه برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت، این اولویت ها دیده شده است.به گزارش ایرنا، آمریکا دوشنبه این هفته، فهرست ۷۵ صفحه ای درباره تحریم ها علیه ملت ایران را منتشر کرد.مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی همچنین گفت: تبصره ۱۸ بودجه سال ۹۷ مبنی بر اجرای برنامه اشتغال مولد، با توزیع تسهیلات از محل ۳۴ هزار میلیارد تومان بودجه اختصاصی، به خوبی در حال اجراست.۲۹ اردیبهشت امسال، سازمان برنامه و بودجه کشور پیش نویس آیین نامه اجرایی تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور درخصوص اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد از طریق کمک های فنی و اعتباری را برای تصویب هیات وزیران ارائه کرد. این آیین نامه تیرماه امسال از سوی معاون اول رئیس جمهوری ابلاغ شد.براساس این تبصره، همه مابه التفاوت قیمت حامل های انرژی در سال ۹۷ ، صرف تولید، اشتغال زایی، آموزش و … می شود.معاون وزیر صنعت همچنین به ادامه توزیع اعتبارات اشتغالزایی در مناطق محروم از محل ۱٫۵ میلیارد دلار تسهیلات اشتغال صندوق توسعه ملی اشاره کرد و گفت: تیرماه پارسال، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، این میزان تسهیلات اشتغال صندوق توسعه ملی را به طرح های بخش غیردولتی در مناطق روستایی و شهرهای کمتر از ۱۰ هزار نفر جمعیت اختصاص دادند.وی افزود: براین اساس هشت هزار میلیارد تومان برای این کار اختصاص یافت که روند اجرایی آن ادامه دارد. نجفی در عین حال به تعامل و همکاری نزدیک با بانک مرکزی برای پیشبرد اهداف و برنامه های وزارتخانه اشاره کرد و افزود: هر هفته یک جلسه هماهنگی درباره ارز و نقدینگی بین وزارت صنعت و بانک مرکزی برگزار می شود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اولویت های وزارت صنعت در دوران تحریم اعلام شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اولویت های وزارت صنعت در دوران تحریم اعلام شد از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون