روی خط خبر

موضوع: بورس، بانک و بیمه منبع: اقتصاد تهران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلاش بیشتر در نظارت بر انجام امور و تکریم ارباب رجوع از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلاش بیشتر در نظارت بر انجام امور و تکریم ارباب رجوع

اقتصادتهران: دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، طی ویدئو کنفرانس با مدیر شعب استان اصفهان، بر نظارت در انجام امور، تکریم ارباب رجوع و بررسی راهکارهای جذب منابع و نیز پیگیری وصول مطالبات توسط روسای شعب و دوایر ستادی تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دکتر مرتضی اکبری، ...

اقتصادتهران: دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، طی ویدئو کنفرانس با مدیر شعب استان اصفهان، بر نظارت در انجام امور، تکریم ارباب رجوع و بررسی راهکارهای جذب منابع و نیز پیگیری وصول مطالبات توسط روسای شعب و دوایر ستادی تأکید کرد.به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دکتر مرتضی اکبری، مدیر عامل به منظور حذف محدودیت های جغرافیایی در برگزاری جلسات و استفاده بهینه از زمان کاری منابع انسانی و مدیریت کارآمدتر آنها جلسه ای به صورت ویدئوکنفرانس با همکاران ستاد و شعب استان اصفهان برگزار کرد.در دیدار آنلاین صورت گرفته، دکتر اکبری، کارکنان استان اصفهان را به تلاش جدی در راستای جذب منابع و پیگیری وصول مطالبات دعوت کرد و یادآور شد: تمامی کارکنان می بایست بر طرح های بانک تسلط کافی را داشته باشند و به صورت واضح بتوانند آنها را برای مشتریان تشریح کنند. مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ادامه داد: کارکنان باید نظرات و پیشنهادات خود را در هر چه بهتر شدن ارائه خدمات به مشتریان و جذب منابع و پیگیری وصول مطالبات بیان نمایند و بر تلاش جدی تمامی کارکنان و اولویت دادن به امور بانک برای رسیدن به اهداف عالیه بانک دعوت کرد. دکتر اکبری تصریح کرد: در سال جاری با توجه به شرایط اقتصادی، رویکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای توسعه و تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت از کالای ایرانی و نیز در طرح همیاران مهر کمک به اقشار ضعیف جامعه می باشد که کارکنان در این راستا باید نهایت تلاش خود را انجام دهند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان تلاش بیشتر در نظارت بر انجام امور و تکریم ارباب رجوع از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلاش بیشتر در نظارت بر انجام امور و تکریم ارباب رجوع از وب سایت اقتصاد تهران tehraneconomy با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون