روی خط خبر

لیست خبرهای عصر مالی asremali.ir

تعداد کل خبرها از سایت عصر مالی asremali.ir 1496 می باشد.

انتقال نمادهای معاملاتی بورس کالا به بورس تهران

مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار درباره انتقال نمادهای معاملاتی بورس کالا به بورس تهران گفت: همه شرکت ها پس از کسب استاندارد های لازم و ارتقا، به دنبال درج نماد خود در بورس های بالاتر هستند و بورس کالا نیز از این امر مستثنی نیست.

روند بازار در روزهای منتهی به پایان سال صعودی است

مدیرعامل شرکت سبدگردان تصمیم نگار ارزش آفرینان، روند بازار را در روزهای منتهی به پایان سال "صعودی" پیش بینی کرد .به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، محمد صفری در گفتگو با (سنا) گفت: در دو ماهه پایانی به نظر می رسد با بازاری صعودی رو به رو باشیم؛ از طرفی گزارش های ۹ ماهه مطلوب (به ویژه گروه پالایشی و دارویی)، همچنین اصلاح ساختار مالی گروه بانکی که یکی از اهداف دولت در ماه های اخیر بوده، می تواند روند صعودی بازار را ادامه دار کند. علاوه بر این افزایش احتمالی نرخ ارز در ماه های پایانی می تواند یکی از ...

مکلف شدن دولت به خروج از تصدی گری صنعت خودرو و فروش سهام شرکت های ایران خودرو و سایپا

با تصویب ماده دو طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو توسط مجلس ، دولت مکلف به خروج از تصدی گری صنعت خودرو و فروش سهام شرکت های ایران خودرو و سایپا شد.

توقف خط تولید برخی خودروهای کم تیراژ و دارای قطعات وارداتی

وزیر صنعت گفت: خط تولید برخی خودروهای کم تیراژ و دارای قطعات وارداتی متوقف بوده و خودروسازان موظفند محصولی جایگزین متناسب با خودروی پیش فروش شده به مشتری تحویل دهند.

معاون وزیر صنعت به تحویل خودروها بدون افزایش قیمت و رشد تا ۲۳ درصدی تاکید کرد

معاون وزیر صنعت با اعلام افزایش ۲۰ تا ۲۳ درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ گفت: خودروسازها باید خودروهایی را که فروش قطعی بوده اند بدون افزایش قیمت و عدول از مفاد قرارداد تحویل دهند.

منبع خبرها سایت عصر مالی asremali.ir می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت عصر مالی 1496 می باشد.

اخبار گوناگون