روی خط خبر

لیست خبرهای بانکداری ایرانی bankdariirani

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری ایرانی bankdariirani 9777 می باشد.

مجری ایرانی اجرای اینستکس هنوز مشخص نشده است

یک مسئول در سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ایران هنوز مشخص نکرده است که اروپایی ها در اجرای ساز و کار تامین مالی با کشورمان(اینستکس) با کدام نهاد، سازمان و دستگاهی باید همکاری کنند.

انجام 50هزار میلیاردتومان تراکنش درسامانه تدارکات الکترونیکی

مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از انجام بیش از انجام 50 هزار میلیارد تومان تراکنش مالی در این سامانه در پنج سال گذشته تا امروز خبر داد که بیش از 56 درصد آن در 10 ماه نخست امسال بوده است.

یک محصول جدید دانش بنیان در سبزوار تولید شد

عضو هیات علمی گروه مهندسی مواد و پلیمر دانشگاه حکیم سبزواری گفت: برای نخستین بار در کشور محصول دانش بنیان 'نانوکپسول های پلیمری محتوی مواد اکتان افزای بنزین' با هدف بهسوزی بنزین در این دانشگاه تولید شد.

هرگونه پرداخت به دولت بابت فروش ارز، مشروط به تحقق سود است

به دنبال تصویب طرح یک فوریتی پرداخت علی الحساب سود و مالیات خرید و فروش ارز در مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی اعلام کرد: هرگونه پرداخت در این زمینه، زمانی انجام می شود که سودی از محل فروش ارز محقق شود.

توسعه حمل و نقل دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی

گسترش حمل و نقل به عنوان مهمترین شاخص و زیرساخت توسعه کشور یکی از دستاوردهای چشمگیر انقلاب اسلامی ایران در چهار دهه اخیر است که در بخش های مختلف ریلی، هوایی و جاده ای محقق شده است.

افزایش طول آزادراه ها از 200 کیلومتر به 20 هزار کیلومتر

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی طول آزادراه ها و بزرگراه های کشور کمتر از 200 کیلومتر بود، اما در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی طول این راه ها به بیش از 20 هزار کیلومتر رسیده است.

خودرو در آستانه ارزانی است؟

نگرانی نسبت به آغاز دور جدید تحریم ها در سال جاری شرایط ویژه ای را در اقتصاد رقم زد به گونه ای که آثار تحریم در اقتصاد کشور پیش خور شد و شاهد افزایش قیمت طلا و ارز بودیم که سایر بازارها از جمله بازار خودرو را تحت تاثیر خود قرار داد.

کانال مالی اروپا معجزه نمی‌کند

عضو اتاق بازرگانی ایران معتقد است با وجود آنکه راه اندازی رسمی کانال مالی ایران و اتحادیه اروپا می تواند قدمی مثبت در مسیر تعاملات دو طرف باشد، اما در عین حال نباید از این کانال مالی انتظار معجزه داشت.

منبع خبرها سایت بانکداری ایرانی bankdariirani می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری ایرانی 9777 می باشد.

اخبار گوناگون