روی خط خبر

لیست خبرهای بانکداری الکترونیک ebinews

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری الکترونیک ebinews 1400 می باشد.

حضور متفاوت فرادیس البرز در بزرگترین رویداد فناوری بانکی

شرکت داده ورزی فرادیس البرز در بزرگترین رویداد فناوری بانکی و پرداخت کشور که هفته گذشته در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد حضوری متفاوت را به نمایش گذاشت.

ششمین جلسه از سلسله کرسی‌های‌بررسی‌های راهبردی در حوزه پول و بانک

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، در ششمین نشست از سلسله کرسی های بررسی های راهبردی در حوزه پول و بانک، موضوع «درون زایی پول در ایران؛ علل عدم کامیابی سیاست گذار پولی در مهار رشد نقدینگی» توسط دکتر حسین درودیان پژوهشگر پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت مورد ارزیابی قرار گرفت.درودیان در ابتدای این نشست گفت: بر اساس رویکرد جاری آکادمیک نسبت به تغییر و تحولات کل های پولی، کمیت های پولی بر اساس خواست و اراده دولت-بانک مرکزی و بیش از همه د...

مانی کارت بانک ملت به زودی رونمایی می شود

مدیر طرح و برنامه بانک ملت گفت: در حال حاضر طراحی و تولید سامانه بانکداری متمرکز با معماری فنی سرویس گرا توسط کارشناسان و مهندسان بانک و شرکتهای تابعه در دستور کار قرار دارد.

چرا بیت‌ کوین همچنان آسیب‌پذیر است؟

در چند روز اخیر قیمت بیت کوین در محدود ۳۴۰۰ دلار تا ۳۶۰۰ دلار بالا و پایین شده است. ارزش بازار رمز ارزها به ۲ میلیارد دلار رسیده و قیمت برخی از رمز ارزها مانند بیت کوین، EOS و اتریوم نسبت به دلار حدود یک تا سه درصد رشد داشته اند.

توزیع ایران چک های جدید با شاخصه های نوین امنیتی

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، از روز دوشنبه پانزدهم بهمن ماه سال جاری، بانک مرکزی، ایران چک های جدید را توسط بانک های عامل توزیع می کند.گفتنی است، بانک مرکزی به میزان نیاز مبادلات مردم در ایام پایانی سال به صورت روزانه و تا ٢٩ اسفندماه اقدام به توزیع ایران چک جدید خواهد کرد.لازم به ذکر است ایران چک های فعلی نیز کماکان معتبر بوده و همچنان در چرخه مبادلات باقی خواهند ماند.

رونمایی از مانی کارت بانک ملت در چند روز آینده / به دنبال توسعه بانکداری سیستم‌گرا هستیم

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، هادی سپانلو مدیر طرح و برنامه بانک ملت با اشاره به بانکداری نسل چهارم که یک نوع بانکداری جدید و پیشرفته است گفت: بانکداری جدید در حال شکل گیری است که باید این نوع نظام بانکی دارای ویژگی های اساسی همچون ساپورت OPEN APA ها برپایه SMOA بودن به معنای سرویس گرایی باشد.وی ادامه داد، تجربه یکسان ساختن برای کانال ها و داشتن یک هوش تجاری تا بتواند رفتار مشتری را اسکن کند و همچنین گلودینگ (gelouding) بودن سیستم به معنای کار کردن در محیط های مختلف از دیگر ویژگی های ...

روندی نوین در بازار خدمات مالی /رقیب جدید

فین تک ها را می توان مهم ترین عامل تغییرات بزرگ بازار مالی دانست. با توسعه فین تک ها، ارائه خدمات به مشتریان بانکی راحت تر و خصوصی سازی تر می شود، اما بانک ها به طور دائم باید با جدیدترین تغییرات این صنعت آشنا باشند تا بتوانند قدرت رقابت خود را در بازار مالی حفظ کنند.

منبع خبرها سایت بانکداری الکترونیک ebinews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری الکترونیک 1400 می باشد.

اخبار گوناگون