روی خط خبر

لیست خبرهای اکوفارس ecofars

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس ecofars 21220 می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی دولت استعفای وزیر صنعت را تکذیب کرد

اکوفارس: پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد اخبار منتشر شده مبنی بر استعفاء محمد شریعتمداری وزیر صنعت از اساس صحت ندارد.

استعفای وزیر صنعت تکذیب شد

به گزارش اکوفارس یکی از مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت که نخواست نامش ذکر شود درباره استعفای وزیر صنعت گفت: ما هم این خبر را از رسانه ها شنیده ایم و خودمان از این موضوع خبر نداشتیم.وی افزود: براساس پیگیری صورت گرفته از دفتر ایشان این خبر تایید نشد و فعلا نمیتوانیم خبری از استعفای وی را اعلام کنیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت استعفا داد

به گزارش اکوفارس به نقل از خانه ملت، الیاس حضرتی از استعفای شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی رییس جمهور خبر داد.استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شده و قرار بود در نشست هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح شود.

افت ۵۶۰ میلیون متر مکعبی آب سدهای تهران

به گزارش اکوفارس، در حالی که به گفته، محمد رضا بختیاری مدیر عامل آبفای استان تهران وضعیت مناسب بارش ها در اردیبهشت ماه امسال باعث شد تا جیره بندی در تهران منتفی شود، گزارشها حاکی از این است که ذخایر سدهای استان تهران نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد کاهش داشته است.بنابراین گزارش، تابستان گرم امسال در حالی امروز به روز پایانی خود رسیده که ذخایر سدهای استان تهران نسبت به سال گذشته کاهش 25 درصدی داشته است و پرونده سال آبی جاری با افت 560 میلیون مترمکعبی ورودی آب به سدهای استان در حال بسته شدن است.میزان با...

رانت عظیم پتروشیمی‌ها از محل تفاوت نرخ ارز خوراک و محصول

اکوفارس: عضو کمیسیون انرژی مجلس از رانت عجیب پتروشیمی ها از مابه التفاوت نرخ خوراک و نرخ فروش ارز خبر داد و گفت: طرح محاسبه نرخ خوراک گاز پتروشیمی‌ها به صورت ارز مسکوت ماند.

خروج پتروشیمی از بورس کالا اوضاع صنایع را بدتر می‌کند

اکوفارس: مقیمی احتمال خروج محصولات پلیمری از بورس کالا را مساوی با بدتر شدن وضعیت بیکاری و به راه افتادن ماجرای حواله‌های امضای طلایی دانست و گفت: عده‌ای با دروغ‌پردازی و بهانه‌های واهی به دنبال افزایش بیکاری و خام فروشی به نفع خارجی‌ها هستند.

ممنوعیت صادرات و واردات برخی گروه‌های کالایی ابلاغ شد + کالاها

اکوفارس: وزارت صنعت معدن و تجارت در نامه‌ای به ادارات صمت استان‌ها ممنوعیت صادرات و واردات تعدادی از گروه کالایی پیرو تصمیمات کارگروه تنظیم بازار ابلاغ کرد.

منبع خبرها سایت اکوفارس ecofars می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس 21220 می باشد.

اخبار گوناگون