روی خط خبر

لیست خبرهای اکوفارس ecofars

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس ecofars 28701 می باشد.

در سال ۹۲ تولید سیمان ۶۹ میلیون تن بود، اما امروز...

اکوفارس: معاون امور معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با رد توقف صادرات سیمان گفت: تحریم ها جز اینکه روند مبادلات پولی و مالی را مختل و برگشت پول را سخت کرده است، نتوانسته به آن آسیبی وارد کند.

روزنامه دوران‌ساز - اکوفارس

اکوفارس: نخستین شماره روزنامه وقایع‌اتفاقیه ۱۸ دی ماه ۱۲۲۹ ه.ش به خواست و کوشش امیرکبیر منتشر شد. امیرکبیر درباره این روزنامه گفته ‌است: «عوام نمی‌دانند که مصرف و حسن این وقایع‌اتفاقیه در چیست؛ یا خیال می‌کنند که دیوانیان عظام شروع به این کرده‌اند به جهت منافع و مداخل. لکن این‌طور نیست و نباید باشد. این اخبار چیزی دیگر است. اینها به جهت تربیت خلق است و

سلب اختیارات میلسپو - اکوفارس

اکوفارس: مجلس شورای ملی ۱۷ دی ماه ۱۳۲۳ اختیارات دکتر میلسپو، مستشار آمریکایی مالیه ایران را که با مدیر کل وقت بانک ملی درگیری پیدا کرده بود، لغو کرد. میلسپو دو بار به‌عنوان رئیس کل و مستشار امور مالیه در ایران استخدام شد.

گمرکی که در گرو بود

اکوفارس: در تاریخ تاریک گمرک ایران مساله مهم گرو گذاردن عواید گمرکی در نزد روس‌ها و انگلیس‌ها بوده است. این کار به‌عنوان وثیقه قروضی که در اواخر دوره قاجار ار آن دو دولت گرفته شد، صورت می‌گرفت. مجموع این قروض تا ظهور مشروطیت شش فقره است از این قرار:

منبع خبرها سایت اکوفارس ecofars می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس 28701 می باشد.

اخبار گوناگون