روی خط خبر

لیست خبرهای اکوفارس ecofars

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس ecofars 29193 می باشد.

وزیر بهداشت: متوسط افزایش قیمت دارو 12 درصد است

اکوفارس: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: متوسط افزایش قیمت دارو حداکثر۱۲ درصد است بنابراین داروهایی که در لیست دارویی هستند به جز داروهای مکملی که قیمت‌شان مانند ارز تغییر دارد حداکثر افزایش قیمت‌ آن‌ها همان میزان تصویب شده توسط دولت است.

قتل مادر توسط فرزند 16 ساله با اسلحه در آذربایجان غربی

خضری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: نوجوان 16 ساله اهل اشنویه در اثر مشاجره خانوادگی اقدام به شلیک گلوله با اسلحه به مادرش کرده و وی را به قتل رسانده است.وی ادامه داد: نوجوان مذکور دستگیر شده و تحقیقات در خصوص اینکه اسلحه را از کجا و توسط چه کسی تهیه کرده در دست بررسی است.

یمن: امارات رنگ امنیت و آرامش را نخواهد دید

اکوفارس: سخنگوی ارتش یمن ضمن هشدار به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در امارات اعلام کرد که تا زمانی که تجاوزات ائتلاف اماراتی-سعودی علیه یمن ادامه داشته باشد، امارات رنگ امنیت و آرامش را به خود نخواهد دید.

زنان عراقی به دنبال راه‌اندازی کافه‌های مخصوص به خودشان هستند

اکوفارس: کافه‌های مخصوص زنان به‌تازگی در شهرهای مختلف عراق رشد کرده‌اند. به غیر از بغداد، کافه‌ها و رستوران‌های مخصوص زنان در چند سال گذشته در شهرهای نصیریه، اربیل و حلبچه هم افتتاح شده‌اند. در پاییز ۲۰۰۹، یک کافی‌نت مخصوص زنان به نام مرکز اینترنت ایشتر در بغداد افتتاح شد. گرچه بعد از چند ماه به علت کمبود مشتری کارش به تعطیلی کشید.

تصاویر/ وضعیت اسفناک مردم آمریکا یک سال پس از طوفان

گیلبرتو یکی از آسیب دیدگان این طوفان است که روند درمان آسم خود را هنوز در خانه بدون سقف خود می گذراند. این در حالی است که هنوز هیچ اقدامی برای بازسازی منزل او از سوی سازمان مدیریت بحران فدرال صورت نگرفته است.تصویری از یک خودرو را مشاهده می کنید که پس از طوفان ماریا جا به جا نشده است و گیاهان شاخه های درختان این خودرو را احاطه کرده اند.یک آرایشگر را مشاهده می کنید که در یک ایستگاه اتوبوس تصمیم گرفته از به ساکنین جزیره کمک در حد توان خود کمک کند.مردم جزیره در حال انتظار برای دریافت غذا و کالاهای م...

۳ راه برای این که ۱۰ سال جوان تر به نظر برسیم

اکوفارس: اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید ۱۰ سال جوان‌تر به نظر برسید یا این‌که به دنبال روش‌هایی برای جوان تر شدن، مراقبت از پوست، انتخاب مدل مو و آرایش هستید در این نوشتار با ما همراه باشید.

منبع خبرها سایت اکوفارس ecofars می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس 29193 می باشد.

اخبار گوناگون