روی خط خبر

لیست خبرهای اکوفارس ecofars

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس ecofars 28701 می باشد.

عامل امپریالیسم! - اکوفارس

اکوفارس: در شهریور۱۳۲۰/ ۱۹۴۲م، پس از اشـغال نظـامی ایـران توسط متفقین و اخراج رضاشاه، هرج‌ومرج تمام کشور را فراگرفت و اقتصاد ایران به مرحلـه سـقوط نزدیـک شد. ناتوانی سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتـی ایـران در برخورد و مقابله با مشکلات ناشی از جنـگ، یـک بـار دیگر مساله استخدام مستشاران خارجی را برای دولت ایران مطرح کرد. در چنـین وضـعیتی از آرتـور چسـتر میلسپو دعوت شد تا بـرای

بازی بهمن فرمان‌آرا در فیلم رضا درمیشیان

اکوفارس: بهمن فرمان‌آرا کارگردان سینمای ایران در فیلم «مجبوریم» رضا درمیشیان ایفای نقش می‌کند. فرمان‌آرا که پیش از این در دو ساخته خود «بوی کافور، عطر یاس» و «حکایت دریا» بازی کرده بود، این‌بار در فیلم کارگردانی دیگر به ایفای نقش خواهد پرداخت.

بلاتکلیفی پردیس تئاتر «شهرزاد» پس از ۲ هفته توقیف

اکوفارس: پردیس تئاتر «شهرزاد» نزدیک به دو هفته است فعالیت نمی‌کند و انفعال مدیریت دولتی و خصوصی تئاتر در زمینه شفاف‌سازی وضعیت این سالن، گروه‌های تئاتری را بلاتکلیف کرده است. به گزارش خبرگزاری مهر، عصر ۴ دی خبری مبنی‌بر تعطیلی پردیس تئاتر شهرزاد منتشر شد. این در حالی بود که مدیریت این سالن خصوصی چنین خبری را تایید نکرد.

برپایی کنسرت‌های «شب‌های جنوب » در نیاوران

اکوفارس: پروژه «شب‌های جنوب ۳» طی روزهای شنبه ۲۲، یکشنبه ۲۳ و دوشنبه ۲۴ دی ماه با حضور هنرمندان و گروه‌های مطرح موسیقی تلفیقی در فرهنگسرای نیاوران تهران میزبان دوستداران موسیقی است. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته ساعت ۲۱ روز شنبه ۲۲ دی ماه خالو قنبرراستگو خواننده و نوازنده مطرح نی جفتی هرمزگان به همراه گروه موسیقی «داماهی» به سرپرستی دارا دارایی،

نقد نظام سرمایه‌داری در نمایشگاه نقاشی

اکوفارس: نمایشگاه «هماوردی» با آثاری از ۱۰هنرمند ایرانی و خارجی از جمعه ۲۱ دی‌ماه در گالری ماه مهر برگزار می‌شود. این نمایشگاه با همکاری گالری Katharina Maria Raab برلین، Factory TT Berlin / Tehran و با حمایت خانه هنر آریا و Zuker e.V شکل گرفته است.

نیسان IMX کورو، مفهومی زشت 2018+عکس

اکوفارس: دنیای خودرو همیشه مخاطبانش را با خوب و بدهایش متحیر می‌کنند. در این میان تنها خوب‌ها جذاب و گیرا نیستند، بلکه مدل‌های نامطلوبی در دنیای خودرو وجود دارند که می‌توانند فکر همگان را برای مدت‌هایی مدید به خود مشغول کنند.

مدیرعامل رجاء: به خنسی خورده‌ایم

اکوفارس: مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء با بیان این‌که حدود ۱۰۵۰ میلیارد تومان زیان انباشته داریم، گفت:‌با وجود ۴۰۰ مکاتبه با نمایندگان مجلس و دولت وضعیت رجا تغییری نکرده و به خنسی خورده‌ایم.

آغاز بهره برداری از طرح برقرسانی به ۱۷۰ روستای بی‌برق

اکوفارس: مجری طرح برق رسانی روستایی کشور گفت: با تکمیل برقرسانی به ۱۷۰ روستای جدید، تعداد خانوارهای روستایی برقدار شده کشور به حدود چهار و نیم میلیون خانوار افزایش می یابد.

منبع خبرها سایت اکوفارس ecofars می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس 28701 می باشد.

اخبار گوناگون