روی خط خبر

لیست خبرهای اکوفارس ecofars

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس ecofars 28701 می باشد.

بارش‌ها از امشب شدت می‌گیرند

محمد سبز ه زاری امشب در گفت و گو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: از اواسط وقت امروز با تأثیر سامانه ناپایدار شاهد افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد قابل ملاحظه تا اواسط وقت فردا خواهیم بود که شدت بارش ها از اواخر وقت امشب تا اواسط وقت سه شنبه خواهد بود.مدیرکل هواشناسی خوزستان افزود: بارش ها از نوع رگباری بوده وحجم بارش ها در مناطق شمال و شمال غرب و غرب و بعضا ً مرکز پیش بینی می شود که بارش در ارتفاعات بصورت برف و خلیج فارس مواج است. وی تأکید کرد: پدیده مه نیز با شدت و ضعف تا اخر هفته...

گزارش تمرین تیم ملی در قطر

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، اولین تمرین تیم ملی در کمپ اسپایر برگزار شد.اعضای تیم ملی پس از ورود به دوحه و اقامت در هتل، اولین تمرین خود را در اردوی قطر در کمپ اسپایر برگزار کردند.تمرین عصر امروز با گرم کردن با توپ، انجام حرکات کششی آغاز و پس از بازی در زمین و دروازه های کوچک ادامه یافت و در نهایت با حرکات کششی به پایان رسید.کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در تصویری که از وی منتشر شده با لباس شخصی در زمین تمرین حضور داشت.از نکات جالب توجه در تمرین امروز عدم تامین امنیت کافی برای تمرینات تاکتیکی تی...

استقلال و پرسپولیس نباید دست یک جریان خاص باشند

اکوفارس: معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: ظرفیت استقلال و پرسپولیس به گونه ای است که از اسپانسر و منابع خودش پول درآورد. این دوباشگاه دو سرمایه بسیار قدرتمند هستند و نباید یک ابزار در دست یک جریان خاص باشند.

رتبه‌بندی خاص معلمان شاغل است

اکوفارس: رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش گفت: رتبه‌بندی طبق مقرراتی که اعلام شده است شامل تلاش‌ها و کوشش‌های معلمان هنگامی که کار می‌کنند، است بنابراین رتبه‌بندی خاص معلمان شاغل است.

نگرانی پرسپولیسی‌ها از انتشار صدا یا فیلم از جلسه محرمانه+عکس

اکوفارس: از جلسه محرمانه سرپرست باشگاه و پنج بازیکن پرسپولیس عکسی بیرون آمده که به نظر می‌رسد این عکس توسط یکی از اطرافیان عرب گرفته شده و بازیکنان نگران این هستند که فیلم یا صدای این جلسه هم ضبط شده باشد.

منبع خبرها سایت اکوفارس ecofars می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اکوفارس 28701 می باشد.

اخبار گوناگون