روی خط خبر

لیست خبرهای اقتصادگردان eghtesadgardan

تعداد کل خبرها از سایت اقتصادگردان eghtesadgardan 1334 می باشد.

دریافت الحاقیه افزایش سرمایه وسایل نقلیه و لوازم خانگی

با توجه به افزايش ارزش وسایل نقلیه و ساختمان ها ، تاسیسات و اموال بیمه گذاران بیمه آسیا براي دريافت الحاقيه افزایش سرمایه به واحد صادر کننده بیمه نامه خود مراجعه کنند.

پیام مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت آغازسال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

مدیرعامل بانک سرمایه به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس پیامی به شرح ذیل صادر نمود.اقتصادگردان- باز هم خنکای نسیم، با معجونی غریب از رایحه های خاطره انگیز، رایحه نیمکت ها، دفترهای سفید، کتاب های نو، برگ های زرد، حیاط باران خورده مدرسه، روزهای کوتاه و شب های زودهنگام، آری، با معجونی از همه این ها مشام ما را نوازش می دهد و هردانش آموزی را به گام نهادن در رازآمیزترین و هیجان انگیزترین فصل سال فرامی خواند.فرزندان ما نیز از این همه زیباییِ پاییزی توشه برمی گیرند و با نام پروردگار سال تحصیلی د...

برگزاری سومین مدرسه تابستانه‌ دانشگاه خاتم

«مؤسسه مطالعات پیشرفته تهران» در دانشگاه خاتم و با همکاری بانک پاسارگاد، برای ایجاد زمینه مناسب برای بهره مندی از دانش استادان بنام دانشگاه های معتبر جهان، اقدام به برگزاری سومین مدرسه تابستانی (Summer School) کرده است.

تاکید بر لزوم ارائه مدارک هویتی برای انجام امور بانکی در بانک ملی ایران

در راستای اجرای ضوابط و مقررات و الزامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، برای دریافت هرگونه خدمات بانکی ضرورت همراه داشتن مدارک هویتی معتبر مجددا تاکید می گردد.

به موجودی حساب قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران دست نزنید

با وجود گذشت یک ماه از پایان مهلت افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران، دارندگان این حساب ها همچنان نباید تا مشخص شدن نتایج قرعه کشی، موجودی حساب خود را به کمتر از 500 هزار ریال کاهش دهند.

رونق بازار کالای داخلی با تسهیلات بانک ملّی ایران

بانک ملی ایران در سال حمایت از کالای ایرانی، تعداد 30 هزار و 900 فقره تسهیلات در قالب فروش اقساطی خرید کالای مصرفی با دوام داخلی در پنج ماه ابتدای سال جاری پرداخت کرده است.

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته دفاع مقدس

حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادر كرد.کد خبر: ۱۲۱۶۷۸تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳اقتصادگردان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن در این پیام آمده است:هشت سال دفاع مقدس، یاد آور یكی از حماسی ترین مقاومت های ملت ما برای حفظ تمامیت ارضی و دفاع از ارزش های اصیل الهی و انسانی است .مقاومتی كه در حقیقت آزمونی بزرگ برای اثبات قدرت ایمان، حقانیت و پایداری ملت ایران در روزهای حساس و سرنوشت ساز و سرشار از حماسه آفرینی ها و سلحشوری های...

پرداخت 10هزار میلیارد تومان تسهیلات به 3000 واحد صنعتی در سال 96 توسط بانک صنعت و معدن

حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت : بانك صنعت و معدن در سال 1396 مبلغ 10هزار ميليارد تومان تسهيلات به 3000 واحد صنعتي پرداخته است .

پرداخت تسهیلات با نرخ سود ٦ درصدی دربانک صادرات ایران آغاز شد

دریافت تسهیلات با نرخ سود ٦ درصدی از شعب بانک صادرات ایران در قالب «سپرده کوتاه مدت طرح ٦٧» عملیاتی شد.اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای تامین نیازهای تسهیلاتی مشتریان با ارائه طرح جدیدی از مجموعه خدمات نوین بانکی خود، شرایط دریافت تسهیلات در تمامی بخش های اقتصادی را با اجرای «سپرده کوتاه مدت طرح ٦٧» تسهیل کرد که بر اساس آن، مشتریان و عموم هموطنان می توانند با افتتاح «سپرده کوتاه مدت طرح ٦٧»، منابع خود را با نرخ سود ٧ درصد سالانه در شعب بانک صادرات ایران سپر...

منبع خبرها سایت اقتصادگردان eghtesadgardan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اقتصادگردان 1334 می باشد.

اخبار گوناگون