روی خط خبر

لیست خبرهای قیاس gheyas

تعداد کل خبرها از سایت قیاس gheyas 47 می باشد.

مالیات مبتنی بر دستمزد - بلاگ سایت قیاس

مالیات مبتنی بر دستمزد، مالیات بر درآمد کارگران اغلب توسط کارفرمایان تحت سیستم مالیاتی باقیمانده یا پرداختی به دست می آید. چنین جمع آوری ها لزوما مقادیر نهایی مالیات نیست، زیرا ممکن است کارگر برای جمع آوری درآمد دستمزد با سایر درآمد و یا کسر برای تعیین مالیات واقعی مورد نیاز باشد. محاسبه مالیات که می… نوشته مالیات مبتنی بر دستمزد اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

نرخ مالیات و مالیات دهندگان - بلاگ سایت قیاس

نرخ مالیات، اغلب از افراد نرخ های متفاوتی نسبت به شرکت ها، مالیات می گیرند. سیستم های مالیاتی یک نهاد را به عنوان یک شرکت اداره می کنند، فقط اگر به طور قانونی به عنوان یک شرکت سازماندهی شود. املاک و مستغلات معمولا تحت شرایط خاص مالیات قرار می گیرند. با سایر نهادهای مالیاتی معمولا به عنوان مشارکت… نوشته نرخ مالیات و مالیات دهندگان  اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

مالیات بر درآمد - بلاگ سایت قیاس

مالیات بر درآمد یک مالیات بر افراد یا اشخاص (مالیات دهندگان) است که با درآمد یا سود (درآمد مشمول مالیات) متفاوت است. مالیات بر درآمد معمولا به عنوان یک محصول مالیات بر درآمد مشمول مالیات محاسبه می شود. نرخ مالیات ممکن است بر اساس نوع یا خصوصیات مالیات دهندگان متفاوت باشد. تاریخچه مالیات بر درآمد… نوشته مالیات بر درآمد اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

حسابداری تعهدی چیست؟ - بلاگ سایت قیاس

حسابداری تعهدی یک روش حسابداری است که عملکرد و موقعیت یک شرکت را با شناخت وقایع اقتصادی صرف نظر از زمانی که معاملات نقدی رخ می دهد اندازه گیری می کند. ایده کلی این است که رویدادهای اقتصادی با تطبیق درآمد با هزینه (اصل تطبیق) در زمان معامله انجام می شود و نه زمانی که… نوشته حسابداری تعهدی چیست؟ اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

ترازنامه مالی - بلاگ سایت قیاس

ترازنامه گزارش مالی است که دارایی ها، بدهی ها و سرمایه (دارایی) شرکت را در یک زمان معین، معمولا پایان سال مالی گزارش شده در صورت سود و زیان همراه با آن، نشان می دهد. دارایی های کل همیشه مجموع بدهی ها و عدالت را در مقدار دلار برابر می کنند. این بیانیه بهترین معادله… نوشته ترازنامه مالی اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

مفاهیم اساسی حسابداری - بلاگ سایت قیاس

ترازنامه مالی ترازنامه گزارش مالی است که دارایی ها، بدهی ها و سرمایه (دارایی) شرکت را در یک زمان معین، معمولا پایان سال مالی گزارش شده در صورت سود و زیان همراه با آن، نشان می دهد. دارایی های کل همیشه مجموع بدهی ها و عدالت را در مقدار دلار برابر می کنند. این بیانیه… نوشته مفاهیم اساسی حسابداری اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

اهداف حسابداری مالی - بلاگ سایت قیاس

اهداف حسابداری مالی و گزارش گیری مالی اغلب به عنوان مترادف استفاده می شود. حسابداران مالی گزارش های مالی را براساس استانداردهای حسابداری در یک حوزه خاص ارائه می دهند. این استانداردها ممکن است اساسا حسابداری پذیرفته شده حسابداری در یک کشور مربوطه باشد که معمولا توسط یک تنظیم کننده ملی یا استاندارد بین المللی… نوشته اهداف حسابداری مالی اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

حسابداری مالی - بلاگ سایت قیاس

حسابداری مالی مربوط به خلاصه، تجزیه و تحلیل و گزارش معاملات مالی مربوط به یک کسب و کار است. که این شامل تهیه صورتهای مالی موجود برای مصرف عمومی می شود. سهامداران، تامین کنندگان، بانک ها، کارکنان، سازمان های دولتی، صاحبان کسب و کار و سایر سهامداران نمونه هایی از افرادی هستند که علاقه مند… نوشته حسابداری مالی اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

حسابداری صنعتی استاندارد - بلاگ سایت قیاس

حسابداری صنعتی استاندارد با استفاده از مقادیر به نام بهره وری است که کار و مواد مورد استفاده واقعی را برای تولید خوب با آنچه که کالاهای مشابه تحت شرایط "استاندارد" مورد نیاز است، مقایسه می کند. تا زمانی که شرایط واقعی و استاندارد شبیه باشند، مشکلی بوجود می آیند. متاسفانه، روش های حسابداری هزینه… نوشته حسابداری صنعتی استاندارد اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

حسابداری صنعتی و طبقه بندی هزینه ها

حسابداری صنعتی استاندارد یک روش حسابداری هزینه های سنتی است که در دهه 1920 معرفی شده است. به عنوان جایگزینی برای روش حسابداری هزینه های سنتی براساس هزینه های تاریخی مورد استفاده قرار گرفت. طبقه بندی هزینه ها: با طبیعت یا ردیابی: هزینه های مستقیم و هزینه های غیر مستقیم.  هزينه هاي مستقيم به طور… نوشته حسابداری صنعتی و طبقه بندی هزینه ها اولین بار در بلاگ سایت قیاس. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت قیاس gheyas می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت قیاس 47 می باشد.

اخبار گوناگون