روی خط خبر

لیست خبرهای هلو holoo

تعداد کل خبرها از سایت هلو holoo 74 می باشد.

پدر علم حسابداری که بود؟

ایرانیان بسیاری پس از تحصیل در خارج از کشور برای خدمت به ایران به وطن بازگشتند اما بی­گمان فضل الله اکبری یکی از تاثیر گذارترین آنان بود. او پس از در یافت دکترا در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشگاه استانفورد به ایران بازگشت و نام خود را در تاریخ جاودانه کرد. فضل الله اکبری پدر […] نوشته پدر علم حسابداری که بود؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

6 دلیل برای اثبات سودمندی نرم افزار حسابداری

چرا نرم افزار حسابداری مفید است؟ هر روزه سازمان های بیشتر و بیشتری در حال سوئیچ کردن به سمت نرم افزارهای حسابداری برای اداره امور مالی خود هستند؛ از این رو باید دلایل قانع کننده ای برای این کار وجود داشته باشد. اگر در نظر دارید که یک نرم افزار حسابداری در کسب و کارتان […] نوشته 6 دلیل برای اثبات سودمندی نرم افزار حسابداری اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

مدیریت هزینه‌ها در شرکت‌های کوچک و متوسط (قسمت دوم )

همانطور که در مقاله قبل دو مورد از روش های مدیریت هزینه ها در شرکت های کوچک و متوسط  را توضیح دادیم ادامه روش ها را در ادامه توضیح خواهیم داد: 3. کاهش هزینه ها با آموزش مدیریت زمان به کارمندان یک روش دیگر برای پایین نگه داشتن هزینه ها این است که از کارمندان خود انتظار داشته باشید که […] نوشته مدیریت هزینه ها در شرکت های کوچک و متوسط (قسمت دوم ) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

مدیریت هزینه‌ها در شرکت‌های کوچک و متوسط (قسمت اول)

راه اندازی و مدیریت یک کسب وکار کوچک و متوسط کار پرهزینه ای است. در حالی که کسب وکارهای بزرگ تر اغلب پشتوانه مالی قابل توجهی دارند و می توانند هزینه های زیادی بپردازند، صاحبان شرکت های کوچک باید خلاقیت بیشتری در کاهش هزینه ها داشته باشند و تا حد ممکن، خرج های اضافه انجام ندهند. برنامه ریزی برای کسب وکار و دقت داشتن به تمام هزینه هایی که […] نوشته مدیریت هزینه ها در شرکت های کوچک و متوسط (قسمت اول) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

با 20 درصد تخفیف پشتیبانی شو

شرکت مهندسی نرم افزار حسابداری هلو  از تاریخ یکم شهریورماه 1397 بیست درصد تخفیف تمدید پشتیبانی برای مشتریانی که از نود روز قبل از اتمام گارانتی خود اقدام به تمدید پشتیبانی می­ کنند، در نظر گرفته است. همچنین به ازای هر سال تمدید به موقع،  پنج درصد تخفیف مازاد تا سقف پنجاه درصد به مشتریان تعلق […] نوشته با 20 درصد تخفیف پشتیبانی شو اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

راز بازاریابی - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

چرا هیچ کس درباره اینکه راز بازاریابی ساختن روابط است صحبت نمی کند؟ راز بازاریابی ساختن و ایجاد روابط است.اگر می خواهید یک کسب و کار موفق ایجاد کنید باید روی ایجاد روابط با این سه مخاطب اصلی تمرکز کنید: مشتریان، تاثیر گذاران یا اینفلوئنسرها و رقبا. به همین دلیل ایجاد روابط با این مخاطبان به کسب […] نوشته راز بازاریابی اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

جذب سرمایه زیرساخت با استفاده از سرمایه گذاران نهادی

چگونه تولیدات مالی میتوانند از سرمایه گذاران نهادی سرمایه زیرساخت جذب کنند؟ کشورهای در حال توسعه آسیایی با کمبود جدی زیرساخت مواجه هستند. در حال حاضر این منطقه سالانه حدود 881 میلیارد دلار در زیرساخت سرمایه گذاری می کند. اما به منظور هماهنگی با جمعیت های رو به رشد و اقتصادهای توسعه یافته در سراسر جهان، […] نوشته جذب سرمایه زیرساخت با استفاده از سرمایه گذاران نهادی اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

کودکتان را کارآفرین کنید! - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

ما می توانیم به دانش آموزانمان در مدرسه آموزش کارآفرینی دهیم و به آن ها بیاموزیم که موفق شوند. می توانیم یک دانش آموز را برای ساخت سیستم عامل ها آماده کنیم. به او اعتماد به نفس بدهیم و قدرت تشخیص الگوهای پیروزی و شکست را به او آموزش دهیم. ما می توانیم از او یک کارآفرین بسازیم. چه […] نوشته کودکتان را کارآفرین کنید! اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

ضرورت تبلیغات در کسب و کار

تبلیغات یک نیاز ضروری است. شما لازم است خودتان را تبلیغ کنید اگر تا کنون این عبارت را  شنیده  اید: «غرور قبل از سقوط می آید» یا اینکه این جمله را از معلم یا والدین خود شنیده اید که:«خیلی خودت را دست بالا می گیری و به خودت فکر می کنی»، این یک شانس برای ارتقا خودتان یا  […] نوشته ضرورت تبلیغات در کسب و کار اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو

شرکت نرم افزار حسابداری هلو اعلام کرد؛  از تاریخ 1 مرداد ماه سال 1397، کارشناسان نرم افزار هلو ملزم به ارائه کارت شناسایی خواهند بود. این اقدام جهت بهبود خدمات و افزایش امنیت مشترکین صورت گرفته است. با این طرح کارشناسان آموزش دیده و زبده شرکت نرم افزار هلو شناسایی شده و با ارائه این کارت، […] نوشته تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هلو holoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هلو 74 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون