روی خط خبر

لیست خبرهای هلو holoo

تعداد کل خبرها از سایت هلو holoo 75 می باشد.

تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو

شرکت نرم افزار حسابداری هلو اعلام کرد؛  از تاریخ 1 مرداد ماه سال 1397، کارشناسان نرم افزار هلو ملزم به ارائه کارت شناسایی خواهند بود. این اقدام جهت بهبود خدمات و افزایش امنیت مشترکین صورت گرفته است. با این طرح کارشناسان آموزش دیده و زبده شرکت نرم افزار هلو شناسایی شده و با ارائه این کارت، […] نوشته تضمین خدمات با کارت شناسایی کارشناس مجاز نرم افزار هلو اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

کسب و کار شما چگونه از مدیریت دانش دیجیتال سود می‌برد؟

مدیریت دانش دیجیتال چیست؟ مدیریت دانش دیجیتال شامل هر گونه فعالیتی است که شما آن را  مدیریت می کنید و دانش دیجیتال برند شما را در لحظات مهم در دسترس مشتریان قرار می دهد. این مفهوم به شما این امکان را می دهد تا حقایق عمومی درباره نام تجاری خود را به اشتراک بگذارید و به شما در […] نوشته کسب و کار شما چگونه از مدیریت دانش دیجیتال سود می برد؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

چگونگی برقراری ارتباط با دیگران

چگونگی برقراری ارتباط با هر کسی، در هر جایی و در مورد هر چیزی الگوی ارتباطی خود را تغییر دهید ارتباط برقرار کنندگان عالی، با یک روش خیلی خاص ارتباط برقرار می کنند. آن ها به جای اینکه فقط به صحبت کردن بپردازند، تفکر انتقادی و روش های گفتاری و شنیداری را برای شناخت هرچه سریعتر افراد […] نوشته چگونگی برقراری ارتباط با دیگران اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

وفاداری مشتری - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

اگر به فکر شروع یک برنامه برای وفاداری مشتری هستید ابتدا این مقاله را بخوانید مدیریت برنامه های پیچیده ی وفاداری مشتری که نیاز به دانش فنی، ورود داده ها و تجزیه و تحلیل دارد، برای صاحبان کسب و کار تقریبا ساده است. ما در این گزارش با مدیر عامل شرکت ویلبر در مورد برنامه […] نوشته وفاداری مشتری اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

بهترین و موثرترین راه های بهبود محتوای سایت

اهداف ملموسی را در نظر بگیرید برای بهبود محتوای سایت و ایجاد محتوای موثر، شما باید به اهداف ملموسی اشاره کنید. بدون این اهداف شما  هیچ راهی برای سنجش محتوای خود ندارید. درواقع باید قبل از نوشتن یا بازنویسی تعیین کنید که چه انتظاری از محتوای خود دارید. از عبارات کوتاه با افعال کاربردی استفاده […] نوشته بهترین و موثرترین راه های بهبود محتوای سایت اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

بهترین روش ها برای برخورد با مشتری

مقدمه : به عنوان یک کارآفرین، مهم است که محصولات یا خدمات خوب خود را به مشتریان خود ارائه دهید.که بخشی از این خدمات شامل اطمینان از خوشبختی و رضایتمندی از چیزی است که برای آن ها فراهم می کنید.با این حال، ممکن است زمانی پیش بیاید که شما به سادگی با مشتریان خود کنار […] نوشته بهترین روش ها برای برخورد با مشتری اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

اهداف شغلی - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

نارضایتی شغلی یک چالش رو به رشد در دنیای امروز است، به همین دلیل ما با استفاده از Learning LifeLabs تصمیم گرفتیم که با چیزهای دیگری کار کنیم. نتایج نظرسنجی کارکنان CEB در سال 2015 نشان دهنده ی این مشکل است که: 70 درصد از کارکنان مورد بررسی (در بسیاری از صنایع) گزارش داده اند […] نوشته اهداف شغلی اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

روانشناسی نهفته در اشتراک گذاری محتوا

در زمینه اشتراک گذاری محتوا ما به شنیدن این عبارت عادت کرده ایم: «محتوا پادشاه است». البته همه ما باید تلاش خود را برای ایجاد محتوای ارزشمند داشته باشیم. اما چگونه می توانیم بدانیم که چه چیزی مردم را مجبور می کند اشتراک گذاری محتوا را با یکدیگر انجام دهند. چرا مردم محتوا را به اشتراک می گذارند؟ […] نوشته روانشناسی نهفته در اشتراک گذاری محتوا اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

بهترین جا برای پیدا کردن موضوع محتوا کجاست؟

1- یکی از محبوب ترین صفحات فیس بوک به نام curate top Unicorm فیس بوک بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان است که محتوای فراوانی دارد و بهترین جا برای پیدا کردن موضوع محتوا است. به صفحات فیس بوک مرتبط با کسب و کار خود نگاه کنید. به این نکته توجه داشته باشید […] نوشته بهترین جا برای پیدا کردن موضوع محتوا کجاست؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

فروشگاه های اینترنتی - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

چگونه فروشگاه های اینترنتی نوظهور، آینده خرید اینترنتی را در حوزه تجارت الکترونیک متحول خواهند کرد؟ از آنجایی که کارکرد خرده فروشانی که در فروشگاه های بزرگ و توسعه یافته اینترنتی به حد اشباع نزدیک می شود، می توان گفت در آینده ای نزدیک فروشگاه های اینترنتی نوظهور نقش پررنگی در عرصه تجارت الکترونیک خواهند داشت. برای […] نوشته فروشگاه های اینترنتی اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هلو holoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هلو 75 می باشد.

اخبار گوناگون