روی خط خبر

لیست خبرهای هلو holoo

تعداد کل خبرها از سایت هلو holoo 72 می باشد.

سه روش برتر برای ایجاد اعتبار بین برند های رقابتی

برند های رقابتی، به اندازه ی رهبران مارکتینگ های معتبر سابقه ندارند اما همانطور که تحقیقات نشان می دهد، این امر نمی تواند مانعی برای یافتن راه هایی برای جلب اعتماد مصرف کننده باشد. اعتماد برای ایجاد هر رابطه ی موفقی ضروری است. از آنجایی که مصرف کنندگان باید با اطلاعات شخصی خود با برند […] نوشته سه روش برتر برای ایجاد اعتبار بین برند های رقابتی اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

طرز تفکر مدیران درباره تکنولوژی که باید آن را متوقف کنند

در طرز تفکر مدیران درباره تکنولوژی مواردی وجود دارد که ما گاه می شنویم مدیران اجرایی و رهبران کسب و کار بدون هیچ پیش بینی درباره تکنولوژی می گویند. « البته که تکنولوژی یک بیت آسان است » این یکی از آن عبارات بامزه و درواقع طرز تفکر مدیران درباره تکنولوژی است که می تواند در زندگی روزمره […] نوشته طرز تفکر مدیران درباره تکنولوژی که باید آن را متوقف کنند اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

چگونه برای کسب و کار خود ویدئوهای جذاب درست کنیم ؟

با توجه به نظرسنجی جدیدی که توسط Animoto   انجام شده است .  85 درصد از تولید کنندگان کسب و کارهای کوچک می گویند با استفاده از رسانه های اجتماعی به لیست مشتریان خود اضافه شده اند. این پاسخ دهندگان همچنین به FACEBOOK و Instagram به عنوان ابزار مورد نظر خود برای ارسال ویدیوهای بازاری اشاره […] نوشته چگونه برای کسب و کار خود ویدئوهای جذاب درست کنیم ؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

مواردی که باید در فهرست حقوقی کسب و کار چک شود

تابستان به طور رسمی آغاز شده است و به معنای تعطیلات تابستانی برای بچه ها، رفتن به سواحل و شاید کمی کم کاری برای والدین است. همچنین به این معنی است که ما به نیمه سال نزدیک می شویم و زمان مناسبی برای ارزیابی سلامت قانونی و مالیات کسب و کار شما است. اگر کسب وکار […] نوشته مواردی که باید در فهرست حقوقی کسب و کار چک شود اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

نکاتی برای بازاریابان - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

یک سوال برای بازاریابان B2B : شما باید بلاگ داشته باشید یا ولاگ ؟ همانطور که در “بازاریابی در رسانه های جدید درباره ی حرکت به سمت یک اشتغال جدید” اشاره می کنیم، بازاریابان نیز باید روش های جدیدی را برای جذب مخاطبان مورد نظر خود در نظر بگیرند و ارزیابی کنند.اما، به عنوان یکی […] نوشته نکاتی برای بازاریابان اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

نکاتی برای بازاریابان - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

یک سوال برای بازاریابان B2B : شما باید بلاگ داشته باشید یا ولاگ ؟ همانطور که در “بازاریابی در رسانه های جدید درباره ی حرکت به سمت یک اشتغال جدید” اشاره می کنیم، بازاریابان نیز باید روش های جدیدی را برای جذب مخاطبان مورد نظر خود در نظر بگیرند و ارزیابی کنند.اما، به عنوان یکی […] نوشته نکاتی برای بازاریابان اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

تکامل با مشتری - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

به تازگی تمام پست های من درمورد کمک به خرید مشتریان و طریقه فروشی است که مشتریان دوست دارند از آن طریق خرید کنند است. پاسخ یکی از پست های خود مربوط به شخصی به نام اریک هولمن بود که مشاور فروش جهانی شرکت  Urban Airship بود. او می خواست برخی از کارهایی را که برای […] نوشته تکامل با مشتری اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

SEO ی محتوا - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

در این مقاله شما را  با روش هایی برای ایجاد محتوای دیجیتال به صورت مفصل تر و سودمند تر آشنا می کنیم. محتوای هوشمند نیازمند رویکردهای هدفمند، بهینه و یکپارچه است که می تواند سازگار با تغییرات در بازار یا صنعت باشد. بازاریابان باید بهترین شیوه را برای ایجاد محتوای هوشمند که بازاریابی مدرن را […] نوشته SEO ی محتوا اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

اهمیت بازاریابی در کسب و کارهای کوچک

باوجود اهمیت بازاریابی در کسب و کارهای کوچک همچنان سرمایه گذاری در بازاریابی ناچیز است صاحبان کسب و کارهای کوچک بزرگترین چالش های خود را پیدا کردن مشتریان جدید می دانند و تمرکز اصلی خود را بر استراتژی های بازاریابی برای اطمینان از جلب مشتری در آینده و رشد کسب و کار خود می گذارند. با وجود […] نوشته اهمیت بازاریابی در کسب و کارهای کوچک اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

خرده فروشان و برندها - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

خرده فروشان و برندها چگونه می توانند به نسل بعدی مشتریان برسند؟ نسل Z، که به آن نسل صدساله نیز گفته می شود مهمترین نسل در آینده خرده فروشی است. (نسل Z نسلی است که در حال حاضر درآمد کافی ندارند اما در سال های بعد دارای پتانسیل بسیار زیادی برای کسب درآمد هستنند.) این نسل […] نوشته خرده فروشان و برندها اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هلو holoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هلو 72 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون