روی خط خبر

لیست خبرهای هلو holoo

تعداد کل خبرها از سایت هلو holoo 74 می باشد.

اهمیت بازاریابی در کسب و کارهای کوچک

باوجود اهمیت بازاریابی در کسب و کارهای کوچک همچنان سرمایه گذاری در بازاریابی ناچیز است صاحبان کسب و کارهای کوچک بزرگترین چالش های خود را پیدا کردن مشتریان جدید می دانند و تمرکز اصلی خود را بر استراتژی های بازاریابی برای اطمینان از جلب مشتری در آینده و رشد کسب و کار خود می گذارند. با وجود […] نوشته اهمیت بازاریابی در کسب و کارهای کوچک اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

خرده فروشان و برندها - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

خرده فروشان و برندها چگونه می توانند به نسل بعدی مشتریان برسند؟ نسل Z، که به آن نسل صدساله نیز گفته می شود مهمترین نسل در آینده خرده فروشی است. (نسل Z نسلی است که در حال حاضر درآمد کافی ندارند اما در سال های بعد دارای پتانسیل بسیار زیادی برای کسب درآمد هستنند.) این نسل […] نوشته خرده فروشان و برندها اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

درصد استفاده مردم از پلت فرم های اجتماعی در دنیا

طبق آمار اخیر یک مرکز تحقیقاتی از هر 10 فرد بزرگسال آمریکای 7 نفر تقریبا به طور مدام در طول روز آنلاین هستند یعنی 26 % و 43 % چندین بار در روز آنلاین می شوند. بسیاری از این افراد به احتمال زیاد وقت خود را در اینترنت صرف بازدید از پلت فرم های اجتماعی می کنند. […] نوشته درصد استفاده مردم از پلت فرم های اجتماعی در دنیا اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

تاثیر فعالیت کارکنان در آینده بازاریابی شرکت ها

اگر سازمان شما توسط تیمی از کارشناسان و متخصصان کار کند، کارکنانی که ماهر و پیشرفت کننده هستند چه اتفاقی برای مشتریان و حتی جامعه می افتاد؟ ما فقط درباره اعتماد مصرف کننده صحبت نمی کنیم بلکه در مورد احترام مخاطبان و اعتماد عمیقی که آن ها به شرکت شما و در نتیجه تقویت آنچه که شرکت شما […] نوشته تاثیر فعالیت کارکنان در آینده بازاریابی شرکت ها اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

9 فرمت محتوا برای موفقیت های طولانی مدت ( قسمت دوم )

آیا محتوای آنلاین شما تاریخ انقضا دارد؟ آیا فقط برای 30 روز خوب است؟ یک سال؟ دو سال؟ زیر سایه موتورهای جست وجو چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید محتوای شما همیشه سبز است. اما از آن جایی که محتوای شما همیشه توسط افراد قابل دستیابی است، لازم است که به طور استراتژیک در […] نوشته 9 فرمت محتوا برای موفقیت های طولانی مدت ( قسمت دوم ) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

9 فرمت محتوا برای موفقیت های طولانی مدت ( قسمت اول )

آیا محتوای آنلاین شما تاریخ انقضا دارد؟ آیا فقط برای 30 روز خوب است؟ یک سال؟ دو سال؟ زیر سایه موتورهای جست وجو  چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید محتوای شما همیشه سبز است. اما چون که محتوای شما از نظر فنی همیشه قابل دستیابی توسط افراد است، لازم است که به طور استراتژیک […] نوشته 9 فرمت محتوا برای موفقیت های طولانی مدت ( قسمت اول ) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

بهترین روش ها برای شروع کسب و کار Etsy

از سال 2017، 33.4 میلیون خریدار از طریق بازار کالاهای دست ساز Etsy خرید داشته اند. بنابراین اگر شما محصولاتی از این قبیل برای فروش دارید، استفاده از Etsy می تواند به شما  کمک کند فروشگاه خود را با حجم زیادی از خریداران ایجاد کنید. نکاتی برای شروع کسب وکار Etsy شروع کسب و کار در […] نوشته بهترین روش ها برای شروع کسب و کار Etsy اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

انواع مشتریان دشوار و نحوه مدیریت و برخورد با آن‌ها

یکی از بخش های موفقیت در کسب و کار مدیریت مشتری به خصوص مشتریان دشوار است. اگر مشتریان به درستی خدمت رسانی شوند و از محل کار شما راضی و خشنود بروند کسب و کار شما رشد می کند و به موفقیت می رسد. درمقابل اگر مشتریان ناراحت و ناراضی باشد این امر کسب و کار شما […] نوشته انواع مشتریان دشوار و نحوه مدیریت و برخورد با آن ها اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

معافیت مالیات بر درآمد شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزار

به گفته مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت فهرست اطلاعات واحدهای تولید فناوری اطلاعات جهت بهره مندی از معافیت مالیات بر درآمد ابلاغ شد. در این راستا سازمان امور مالیاتی طی بخشنامه ای، فهرست اطلاعات واحدهای تولیدی فناوری اطلاعات به همراه محصولات نرم افزاری تولیدی را جهت بهره مندی از معافیت مالیاتی […] نوشته معافیت مالیات بر درآمد شرکت های تولیدکننده نرم افزار اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

تاثیر اینترنت اشیا در جریان کسب و کار و مصرف کنندگان

اینترنت اشیا یا همان Internet of things ) IoT)  این روزها در سراسر جهان روند و چگونگی شرکت ها و مصرف کنندگان را تغییر داده است. تکنولوژی که این بخش را پایه گذاری می کند به سرعت در حال پیشرفت و افزایش فضای مصرف کننده است. حال تیم تحقیقاتی ما با انجام دومین نظرسنجی جهانی سالانه […] نوشته تاثیر اینترنت اشیا در جریان کسب و کار و مصرف کنندگان اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هلو holoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هلو 74 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون