روی خط خبر

لیست خبرهای هلو holoo

تعداد کل خبرها از سایت هلو holoo 72 می باشد.

آیا آماده هستید شرکت خود را با شهرهای هوشمند تطبیق دهید؟

شهرهای الکترونیک و هوشمند فرصت های کسب و کار بزرگی را فراهم می کنند. ساخت شهرهای هوشمند در سراسر جهان در دستور کار دولت ها قرار دارد. اما این تنها یک طرف داستان است. شهرهای هوشمند تنها به نفع سازمان های دولتی نیست بلکه فرصت های کسب و کار بزرگی را برای شرکت ها به ارمغان […] نوشته آیا آماده هستید شرکت خود را با شهرهای هوشمند تطبیق دهید؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

استفاده از ویدئو در وب سایت

اگر شما استفاده از ویدئو در وب سایت خود را نادیده گرفته اید، این سه مزیت را از دست داده اید گزینه های ویدئویی به خصوص با توجه به تاثیر رو به رشد آن در موفقیت بازاریابی محتوا فراوان است. اگر شما فکر می کنید ویدئو در کانال های شبکه های اجتماعی بهتر و بیشتر از […] نوشته استفاده از ویدئو در وب سایت اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

5 عادت مهم برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق

مدیران اجرایی شرکت ها زندگی بسیار سخت و پیچیده ای دارند. اغلب شاید فقط زندگی موفق آنان و در آمد قابل توجهشان را ببینید، اما این فقط ظاهر قضیه است. مدیران اجرایی چهره داخل و خارج شرکت ها هستند و یک مدیر موفق نشان دهنده تیمی با پشتکار فراوان و شرکتی موفق است. مدیران اجرایی […] نوشته 5 عادت مهم برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

چگونه یک مشتری را برای خریدهای آینده آماده کنیم؟

یک خریدار خیلی راحت می تواند به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهد، اما چه چیز باعث می شود به صورت حضوری به شما مراجعه کند؟ یا اینکه چه چیز در سایت فروش و بازار آنلاین شما وجود دارد که باعث می شود یک خریدار تبدیل به مشتری دائم شما شود و در خریدهای آنلاین خود در […] نوشته چگونه یک مشتری را برای خریدهای آینده آماده کنیم؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

مزایای استفاده از فرآیند اتوماسیون سازی شرکت ها

پیش از شروع به اتوماسیون سازی و هوشمند کردن فرآیند تجارت در شرکت یا کسب و کار خود بهتر است مزایای استفاده از آن را بدانید. اتوماسیون کردن یک تجارت یا کسب و کار به معنی استفاده از سیستم های رباتیک یا به اصطلاح (RPA (Robotic process automation  است که در خلال این روش با استفاده از […] نوشته مزایای استفاده از فرآیند اتوماسیون سازی شرکت ها اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

انواع محتوا - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

بهتر است قبول کنیم که کار فروش و قانع کردن خریدار کار بسیار سختی است. حتی برای کسانی که ذاتا فروشنده به دنیا آمده اند؛ راه بسیار سختی است در پیش دارند تا این استعداد ذاتی را پرورش داده و تبدیل به یک فروشنده حرفه ای شوند. به خصوص امروزه که مشتریان نسبت به اطراف […] نوشته انواع محتوا اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

چشم اندازی برتجارت الکترونیک در جهان

چگونه بازارهای نوظهور، آینده خرید و فروش آنلاین را تغییر خواهند داد؟ وجود بازارهای نوظهور برای رشد تجارت الکترونیک ضروری است زیرا رشد مصرفی، خرده فروشان در بازارهای توسعه یافته مانند، آمریکا و اروپا ممکن است به زودی اشباع شود. برای مثال در تحقیقات انجام شده در آمریکا مشخص شد که در نیمی از خانواده […] نوشته چشم اندازی برتجارت الکترونیک در جهان اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

مزایا و معایب قالب های محتوا

بدون شک تولید و انتشار حجم زیادی از محتوا در حمایت از بازاریابی شما در طی یک سال انجام می شود. بنابراین بسیار اهمیت دارد که جایی که شما مطالب را می نویسید تا حد امکان ساده سازی شده باشد. دراین زمان است که قالب های محتوا وارد بازی می شوند. اما مزایای استفاده از یک قالب محتوا […] نوشته مزایا و معایب قالب های محتوا اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

برای نجات کسب و کار از بحران چه باید کرد؟

5 دلیل که نشان می دهد کسب و کار کوچک شما در بحران است: چه بخواهید و چه نخواهید شما یک کارآفرین هستید و باید فروش داشته باشید و به نوعی محصول یا خدمات خود را به فروش برسانید در غیر اینصورت پولی به دست نخواهید آورد. برای نجات کسب و کار از بحران باید بدانید […] نوشته برای نجات کسب و کار از بحران چه باید کرد؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

مهمترین سوال قبل از شروع یک پادکست

معمولا بازاریابان در هر زمینه ای به این موضوع فکر می کنند که آیا ساخت پادکست برای برند و اهدافشان منطقی است یا خیر. ابهامات زیادی وجود دارد و در نتیجه سوالات زیادی نیز پیش می آید. اما یک سوال بسیار مهم و حیاتی وجود دارد که بازاریابان اکثرا علاقه ای به پرسیدن آن ندارند و این […] نوشته مهمترین سوال قبل از شروع یک پادکست اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هلو holoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هلو 72 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون