روی خط خبر

لیست خبرهای هلو holoo

تعداد کل خبرها از سایت هلو holoo 74 می باشد.

برای نجات کسب و کار از بحران چه باید کرد؟

5 دلیل که نشان می دهد کسب و کار کوچک شما در بحران است: چه بخواهید و چه نخواهید شما یک کارآفرین هستید و باید فروش داشته باشید و به نوعی محصول یا خدمات خود را به فروش برسانید در غیر اینصورت پولی به دست نخواهید آورد. برای نجات کسب و کار از بحران باید بدانید […] نوشته برای نجات کسب و کار از بحران چه باید کرد؟ اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

مهمترین سوال قبل از شروع یک پادکست

معمولا بازاریابان در هر زمینه ای به این موضوع فکر می کنند که آیا ساخت پادکست برای برند و اهدافشان منطقی است یا خیر. ابهامات زیادی وجود دارد و در نتیجه سوالات زیادی نیز پیش می آید. اما یک سوال بسیار مهم و حیاتی وجود دارد که بازاریابان اکثرا علاقه ای به پرسیدن آن ندارند و این […] نوشته مهمترین سوال قبل از شروع یک پادکست اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

تاثیر تبلیغات ویدئویی در رسانه های اجتماعی ( قسمت دوم )

سوال: کدام استراتژی های تبلیغاتی خوب، کدام بد و کدام بینابین است؟ اکثر تبلیغ کننده ها زمانی که وارد تبلیغات ویدئویی در رسانه های اجتماعی می شوند، گرایش و استراتژی قطبی دارند. آن ها یا با یک تفکر سنتی، برای گرفتن نتیجه بر روی آگاهی از برند متمرکز می شوند یا به تجارت الکترونیک فکر […] نوشته تاثیر تبلیغات ویدئویی در رسانه های اجتماعی ( قسمت دوم ) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

تاثیر تبلیغات ویدئویی در رسانه های اجتماعی (قسمت اول)

تبلیغات ویدوئی در رسانه های اجتماعی شامل محتوبات ویدئویی به صورت تبلیغات در فیس بوک، یوتیوب، نمایش مشخصات عمومی و غیره انجام می شود. با یک راهنمایی حرفه ای، تبلیغات ویدئویی می تواند میزان کلیک، تبدیل و خرید مشتری را افزایش دهد. نکات تبلیغات ویدوئی در رسانه های اجتماعی : با پدید آمدن بازاریابی با […] نوشته تاثیر تبلیغات ویدئویی در رسانه های اجتماعی (قسمت اول) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

کارکنان در چرخه دفاتر سنتی

68 درصد از کارکنان هنوز بیشتر کارهای خود را در دفاتر سنتی انجام می دهند     با این که کار ما در سراسر هیئت مدیره تغییر کرده است، اما با این حال دفاتر سنتی هنوز هم به عنوان محل کار پا برجا هستند. با توجه به نظرسنجی جدید کولچ 2018 Future of Work، بیش […] نوشته کارکنان در چرخه دفاتر سنتی اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

سرمایه گذاری 550 میلیون دلاری گوگل!

سرمایه گذاری 550 میلیون دلاری گوگل در فروشگاه اینترنتی JD.com به گفته وال استریت ژورنال، گوگل به عنوان بخشی از یک همکاری استراتژیک میان شرکت ها550 میلیون دلار در JD.com سرمایه گذاری خواهد کرد. این معامله تنها گوگل را به حدود 1درصد از شرکت تجارت الکترونیک چین متصل می کند اما طبق اخباری که از گوگل […] نوشته سرمایه گذاری 550 میلیون دلاری گوگل! اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

رهبری و استعداد - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

بررسی مک کنزی با موضوع رهبری و استعداد این مقاله آخرین مقاله ای است که در دوران مدیریت من به عنوان شریک مدیریت جهانی مک کنزی منتشر خواهد شد. در طول 9 سالی که من در این سمت بودم، مفتخر به دیدار با بیش از 2000 مدیر عامل و رهبران ارشد دولت و بخش های […] نوشته رهبری و استعداد اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

تکنولوژی و ایمنی کارکنان - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

۷۱ درصد از کارفرمایان جوان کسب وکارهای کوچک برای محافظت از کارمندان خود از تکنولوژی استفاده می کنند  زمانی که صحبت از ایمنی و رعایت آن توسط شرکت های قانونی به میان می آید، کسب وکارهای کوچک را نیز به چالش می کشد. وبسایت Nationwide در چهارمین نظرسنجی سالیانه ی صاحبان کسب وکار اعلام نموده است که ۷۱٪ از صاحبان جوان کسب وکارهای کوچک برای […] نوشته تکنولوژی و ایمنی کارکنان اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

بهترین نرم‌افزارهای کوییک بوکس برای کاربران کسب‌و‌کارهای کوچک

بهترین نرم افزارهای کوییک بوکس برای کاربران کسب و کارهای کوچک   کوییک بوکس یا همان QuickBooks یکی از برترین ابزارهایی ست که امروزه برای انجام امور حسابداری در دسترس همگان قرار گرفته است. تمام کسب وکارها نیز در هر اندازه که باشند، برای  بررسی درآمد، مخارج و دیگر اطلاعات مالی خود از نسخه ی دسکتاپ (یعنی نرم افزاری) و یا آنلاین (تحت وب) […] نوشته بهترین نرم افزارهای کوییک بوکس برای کاربران کسب و کارهای کوچک اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

هوش مصنوعی برای حوزه های مالی

هوش مصنوعی برای حوزه های مالی : کاهش هزینه ها، ایجاد وفاداری به برند و افزایش امنیت هوش مصنوعی یا AI یکی مولفه هایی است که توسط موسسات مالی و موسسات پرداخت زمانی که در مورد آینده خدمات مالی خود صحبت می کنند عنوان می شود. AI را تقریبا می توان در هر حوزه ای […] نوشته هوش مصنوعی برای حوزه های مالی اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هلو holoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هلو 74 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون