روی خط خبر

لیست خبرهای هلو holoo

تعداد کل خبرها از سایت هلو holoo 74 می باشد.

اشتباه در بازاریابی محتوا چگونه اتفاق می افتد؟ ( قسمت دوم )

زمانی که مانند یک مسئول روابط عمومی فکر کنید! در قسمت اول این مطلب در مورد تفاوت های روابط عمومی و بازاریابی محتوا بحث کردیم، در این قسمت می خواهیم با ضرورت های بازاریابی محتوا آشنا شویم. معیارهای ضروری بازاریابی محتوا البته که هدف نهایی شما از بازاریابی محتوا این است که مخاطبان خود را […] نوشته اشتباه در بازاریابی محتوا چگونه اتفاق می افتد؟ ( قسمت دوم ) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

اشتباه در بازاریابی محتوا چگونه اتفاق می افتد؟ ( قسمت اول )

زمانی که مانند یک مسئول روابط عمومی فکر کنید! اگر می خواهید به عنوان یک بازاریاب محتوا به طور جدی مورد توجه قرار بگیرید، نباید مانند عضوی از تیم روابط عمومی فکر کنید. اگر می خواهید نشان دهید که بازاریابی محتوا می تواند به طور متمایز در نتایج یک کسب و کار مشارکت داشته باشد، […] نوشته اشتباه در بازاریابی محتوا چگونه اتفاق می افتد؟ ( قسمت اول ) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

5 استراتژی بازاریابی حرفه ای خدمات برای جذب و تبدیل بیشتر

استراتژی های بازاریابی را می شناسید؟ با مفاهیم بازاریابی درون گرا و برون گرا و مزایا و معایب آن ها آشنا هستید؟ برای آشنایی بیشتر با این مفاهیم با مطلب همراه ما باشید. در حالی که در ۵ سال گذشته ۲۳ درصد از مشاغل در بخش تولید از بین رفته اند، مشاغل خدمات حرفه ای […] نوشته 5 استراتژی بازاریابی حرفه ای خدمات برای جذب و تبدیل بیشتر اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

انتخاب نام کسب و کار

فکرتان برای انتخاب نام کسب و کار جدید مشغول است؟ این 20 مولد نام کسب و کار می توانند به شما کمک کنند. انتخاب نام یکی از مهمترین تصمیمات اولیه برای کسب و کار شما است. و در عین حال می تواند آنقدر سخت باشد به طوری که لحظه ای که نام مناسب به طور […] نوشته انتخاب نام کسب و کار اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

5 منبع برای الهام گرفتن ایده خلاق محتوا

ایجاد یک تقویم محتوا به عنوان بخشی از برنامه بازاریابی یا استراتژی محتوا، ثبت ایده هایی که ناگهانی به ذهنتان خطور می کند را آسان می کند تا یک روزی از آن استفاده کند. ممکن است این ایده های محتوا در عین حال که برای مشتری های شما مفید و مناسب باشند ولی واقعا در […] نوشته 5 منبع برای الهام گرفتن ایده خلاق محتوا اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

10 نکته برای نام تجاری، وبلاگ نویسی و بازاریابی رسانه های اجتماعی

چیزهای زیادی به ایجاد یک کمپین بازاریابی موفق کسب و کار کوچک کمک می کنند. نام تجاری، بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی همه نقش های مهمی در این زمینه ایفا می کنند. بنابراین شما نیاز دارید که ترکیبی از آن ها را که برای شما بهترین باشد را انتخاب کنید. اما اعضای جامعه آنلاین […] نوشته 10 نکته برای نام تجاری، وبلاگ نویسی و بازاریابی رسانه های اجتماعی اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

انواع مالیات - نرم افزار حسابداری و مالی هلو

به طور کلی انواع مالیات ها به دو دسته زیر تقسیم می شوند: 1: مالیات های مستقیم: پرداخت کنندگان آن مشخص بوده و نام و مشخصات و منبع مالیاتی آنها برای دستگاه مالیاتی شناخته شده می باشد. این نوع از مالیات ها به طور مستقیم از دارایی و در آمد اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت […] نوشته انواع مالیات اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

5 ویژگی از فرهنگ عملکرد بالا در سازمان ها(قسمت دوم)

3: اختیار دادن به کارمندان و رهبران  در همه سطوح در راستای عملکرد بالا ریچارد برانسون از کمپانی معروف (Virgin Group) می گوید: “از کارمندان خود مراقبت کنید که آن ها از کسب و کار شما مراقبت خواهند کرد.” بخش بزرگی از توجه به کارمندان شما این است که به آن ها  اجازه می دهید […] نوشته 5 ویژگی از فرهنگ عملکرد بالا در سازمان ها(قسمت دوم) اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

5 ویژگی از فرهنگ عملکرد بالا در سازمان ها

قسمت اول: هیچ شکی نیست که انگیزه برای انجام یک کار درست مهم می باشد .” فرهنگ سازمان ” به یک اصطلاح معروف در میان مدیران شرکت ها تبدیل شده است. روز به روز  شرکت های بیشتری تمرکز خود را بر ایجاد کردن یک فرهنگ که انگیزه را در نیروی کار آنها تقویت می کند […] نوشته 5 ویژگی از فرهنگ عملکرد بالا در سازمان ها اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

نکاتی در مورد طراحی گرافیک سایت کسب و کار شما

هر کسب و کاری می خواهد ترافیک سایت خود را بالا ببرد و مخاطب جذب کند. طراحی گرافیکی می تواند شما را در دستیابی به هر دوی این اهداف یاری کند. یک طراحی بصری می تواند باعث بالاتر رفتن هویت برند شما شده و مخاطب جذب کند. اما برای داشتن یک طراحی جذاب باید چه […] نوشته نکاتی در مورد طراحی گرافیک سایت کسب و کار شما اولین بار در نرم افزار حسابداری و مالی هلو پدیدار شد.

منبع خبرها سایت هلو holoo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت هلو 74 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون