روی خط خبر

لیست خبرهای پرشین حساب persianhesab

تعداد کل خبرها از سایت پرشین حساب persianhesab 28 می باشد.

آیا از زمان آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ورودی جامعه حسابداران رسمی مطلعید؟

باسلام دوستان پرشین حساب عزیز: خیلی اتفاقی به سایت جامعه حسابداران رسمی ایران مراجعه نمودم و متوجه شدم که مهلت ثبت نام رو به پایان است.ممکن است خیلی از دوستان عزیز شرایط شرکت در آزمون جامعه حسابداران رسمی را داشته باشند لذا این مطلب جهت یادآوری و اطلاع رسانی دوستان می باشد: جهت آگاهی از زمان […] نوشته آیا از زمان آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ورودی جامعه حسابداران رسمی مطلعید؟ اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

دلیل رد دواطلبین در مصاحبه صفرتاصد مالیات چیست؟

قبلا پذیرش ثبت نام در دوره کارآموزی مالیات آزاد بود ولی در دوره جدید بدون مصاحبه ورودی ثبت نام انجام نخواهد شد! دلیل اصلی این اقدام آموزش همراه با اجرا تکالیف مالیاتی در این دوره است. اگر یک شرکت کننده ضعفی در امور حسابداری مانند ثبت، تعدیل و گزارشات حسابداری مانند بستن حسابها و سود […] نوشته دلیل رد دواطلبین در مصاحبه صفرتاصد مالیات چیست؟ اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

جشنواره تابستان آینده ساز - پرشین حساب

از چه راهی در این تابستان سبک درآمد زندگیتان را تغییر دهید؟ سلام و عرض تبریک به شما تبریک بخاطر اینکه وارد صفحه ای شده ایدکه شاید هیچوقت همکار و دوست شما تا پایان عمرش با آن روبرو نشود و درامد زندگیش در حالتی که قرارگرفته ثابت بماند مثل خیلی از افرادی که با عشق […] نوشته جشنواره تابستان آینده ساز اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

گزارش تصویری از یک کلاس مالیاتی متفاوت

برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی باید از ابزارهای زیر بخوبی استفاده کنید تا ضمن قابل قبول بودن اظهارنامه مالیاتی، بتوانید در هنگام رسیدگی بخوبی از آن دفاع کنید. این ابزار شامل موارد زیر است : اظهارنامه سال قبل جهت تطبیق با سند افتتاحیه بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مالیاتی ۱۲ لیست حقوق و دستمزد طبق […] نوشته گزارش تصویری از یک کلاس مالیاتی متفاوت اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

گزارش تصویری از یک کلاس مالیاتی متفاوت

برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی باید از ابزارهای زیر بخوبی استفاده کنید تا ضمن قابل قبول بودن اظهارنامه مالیاتی، بتوانید در هنگام رسیدگی بخوبی از آن دفاع کنید. این ابزار شامل موارد زیر است : اظهارنامه سال قبل جهت تطبیق با سند افتتاحیه بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مالیاتی ۱۲ لیست حقوق و دستمزد طبق […] نوشته گزارش تصویری از یک کلاس مالیاتی متفاوت اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

معافیت مالیات بر ارزش افزوده با حذف مالیات فعالیتهای پیمانکاری نیروی انسانی بروز شد

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، به دنبال شکایت از معاونت مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور و درخواست ابطال بند ۱۱ بخشنامه شماره ۲۸۰۰۴ مورخ ۸۸/۱۱/۱۲ این معاونت در خصوص” فعالیت های پیمانکاری تأمین نیروی انسانی که از موارد ارائه خدمات مشمول مالیات و عوارض موضوع قانون مالیات ارزش افزوده خواهد […] نوشته فعالیت های پیمانکاری تأمین نیروی انسانی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شدند اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

سازمان امور مالیاتی از توافق جدید خود با اصناف در سال ۹۶ خبرداد

سال گذشته سازمان امور مالیاتی یک بسته پیشنهادی جالب روانه بازار مالیاتی اصناف نمود. بر اساس این طرح که مربوط به دستورالعمل ماده ۱۰۰ قانون مالیاتهای مستقیم می شدسازمان امور مالیاتی پیشنهاد داد که می تواند با اعمال افزایش ۸ درصدی به مالیات قطعی سال ۹۴ مالیات عملکرد سال ۹۵ را بدست آورد. این طرح […] نوشته بسته پیشنهادی سازمان امور مالیاتی در مالیات ۹۶ اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

درآمد میلیونی یک کارمند حسابداری با یک حرکت هوشمندانه

کارمند حسابداری سلام به شما عزیزان. هر فردی به دنبال راهی برای کسب درآمد برای امرار معاش خود است. اینکه چه حرفه ای انتخاب شود و چگونه در آن حرفه موفق بود به خود فرد بستگی دارد. البته در همه موارد عملی نیست و گاها عوامل جانبی بر این موضوع تاثیر خواهد گذاشت. عوامل محیطی […] نوشته درآمد میلیونی یک کارمند حسابداری با یک حرکت هوشمندانه اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

آموزش مالیات و شروع چهاردهمین دوره از آموزش های مالیاتی پرشین حساب

آموزش مالیات سلام به شما دوستان خوب. قوانین مالیاتی به عنوان یک منبع برای محاسبات مالیات و برقراری عدالت اجتماعی مورد استفاده همه قرار میگیرد. آیا شما میتوانید به تنهایی و بدون کمک از افرادی دیگر، اظهارنامه مالیاتی خویش را ارائه نمایید؟ تشکیل پرونده مالیاتی اظهارنامه مالیاتی مالیات اجاره املاک مالیات عملکرد و برخی موارد  […] نوشته شما تا چه میزان برای تیر ماه ۹۷ آماده اید؟ اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

نوروز ۹۷ توام با مشکلات خواهد بود ولی انشالله این مشکلات در راستای اهداف شما باشد

به نام خالق تحول عرض سلام و عیدتون مبارک سال ۹۷ هم مشکل وجود دارد و بی مشکل نیست امیدوارم این مشکلات در راستای رشد شما باشد. این جمله ای است که میثم حاجی محمدی بنیان گذار پرشین حساب است که در پیام نوروزی  به آن اشاره کرد. ما هم امید داریم با تحمل مشکلات […] نوشته فیلم تبریک نورزو تیم اجرایی پرشین حساب + پشت صحنه اولین بار در پرشین حساب. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت پرشین حساب persianhesab می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پرشین حساب 28 می باشد.

اخبار گوناگون